2009 MODASI | ModaveKadinlar.com

1 yorum
0 views

Moda ve Kadınlar Moda dünyasının adéta görücüye çıktığı ünlü ‘Néw York Metropolitan Kostüm Enstitüsü Galası’ yapılalı epeyi oldu, ama giyilen kostümlerin yankısı hala sürüyor..
Her yıl bir tema altında, New York Metropolitan Müzesi Kostüm Enstitüsü tarafından düzenlenen galanın bu yılki teması ‘Model as Muse: Embodying Fashion’dı. Enstitü, ‘İlham Perisi Modelller’le vücut bulan modayı anlatan bu isme uygun bir gala yaptı. Galada, Hollywood yıldızları ve modacıların yanı sıra, éski ve yeni topmodeller boy gösterdi.

Bu yılki ev sahipliğini ise ünlü modacı Marc Jacobs üstlendi. Bu önemli gecede Jacobs’ın yardımcıları arasında Kate Moss, Vogue dergisi editörü Anna Wintour ve ünlü şarkıcı Justin Timberlake vardı….!!!!

Moda ve Kadınlar


Etiketler: , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 17 Haziran 2009

Konu hakkında yorumunuzu yazın


2009 MODASI | ModaveKadinlar.com (1 Yorum)

  1. çokkkkkkkkkkkk güzel aynısı bendede var ya ben çıkarım bu isim olunca iloş derkende ilayda ha su perisi ekli bu elbise ona yakışmamış ama bana yakışıyo yani bendaha güzel oluyorum kendimi beyenmiş olmasın ama ben dünyanın en güzel kızıyım kendimikıskanmışbeyenmiş kıskanmış aklınıza negeliyosa beyenmekle onları hiç düşün meyin bana ögle gliyo herkese öyle gelir demi yaniiiiiiiiiiiii