2011 Aslanların aşk yaşamları

yorumsuz
0 views

Daha fazla özgürlük ifadesinin karakterinizde yarataçağı bilinçsizlik tutumu duygusal yaşamınızı da etkileyecek. Risk almak sizi değiştirebileceği gibi  gücendirebilmesi de olası bir ihtimaldir. Size daha yakın olan şeyleri daha uzun vade de öğreneceksiniz ve inanacaksınız. Diğerleri ise size aynen geri iade edilecek. İlişkinizi daha da rahatlatmak ancak derinlemesine diyaloglarla,fikirlerle ve değişik taraflara çekilmek sayesinde olacak. Bunun için tam bir ideal zamandasınız. Konumunuz herneyi gerektirirse gerektirsin önemli değil. Sabrınız ani verilmiş duygusal kararlarla ödüllendirilecek.Astroloji | Burçlar | Tarot

2011 Aslan Burçlarının Para Durumu

Hesaplarınızı muhtemelen bu yıl bir uyum takip edecek görünüyor. Parayla ilgili hesaplarınızı ve projelerinizi geliştirmek zorunda kalacağınız hiç bir zorlukla karşılaşmayacaksınız. Bu yıl öyle bekleniyorki para durumunuzu teğit edecek ve uzun vadeli stratejiler geliştirmek üzerine yoğunlaşacaksınız. Kasım ayında para konusunda endişeye kapılmanız muhtemel görünüyor. Gezegen hareketleri gösteriyorki paranızı daha tassarruflu kullanma kullanma ve istihdam etmek gereği duyacaksınız. 2011 in kış sezonunda yeni projelere zemin hazırlamak için en ideal dönem olacaktır. Satürn’ün hareketleri de gösteriyorki bu zaman sizin için saltanatınızı hazırlamak ve karlı işler yapmak için en uygun dönemdir.

2011 Aslan Burçlarının İlişki Durumu

Satürn’ün ve Neptün bu yıl doğrudan bir muhalefet içindeler. Yanlızlığa kendinizi itmeniz küçük korkular değil veya ters yönde yaptığınız eğilimler değildir. Doyumsuzluğunun tanımlana bilmesi için yüzeyine geri dönmesi gerekir. Yoksunlukta bazen sizi aşırı tutumlara doğru itebilir.


Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 14 Şubat 2011

Konu hakkında yorumunuzu yazın