2011 Gelin İç Çamaşır Modelleri

1 yorum
7 views

En özel gününüz için en özel kıyafet olan gelinliğinizin ve aksesuarlarının seçimi de yapıldıktan sonra gelinliğinizin içine ne giyeceğinize de karar vermeniz gerekiyor. İç çamaşır takımlarınız da o güne ve gelinliğinize özel olacağından en iyi seçimi yapmalısınız. Çünkü o gece çamaşırlarınızın sadece fonsiyonelliği değil çekici ve baş döndürücü olması da çok önemlidir.

Renk seçiminde gelinliğinizin rengi dikkate alınmalıdır. Tüm gelinliklerin de beyaz olduğu bilindiğine göre çamaşırlarınız mutlaka beyaz modellerden seçilmeli. Kumaş olarak gelinliğin altında izleriyle sırıtmaması için dantel veya süslü modeller yerine ipek ve saten olmalıdır. Hem genelde çiftlerin balayı seyahatleri olduğuna göre ipekli ve saten çamaşırlardan bir kaç takımın olması size avantaj sağlayacaktır.

Gelinlikte derin göğüs dekoltesi olan bir model seçilmişse yapışma sutyenler veya straplez modeller daha uygun olacaktır. Ayrıca gelinliğin içine sutyen dikimi de alternatif seçenek olabilir. Küçük göğüslü bayanlar, pedli toparlayıcı sutyenleri tercih edebilirler.

Sizler için derlediğimiz bir kaç modeli beğenilerinize sunuyor, seçimlerinizde yardımcı olmasını umuyoruz…

g10

g13

g31

g21


Etiketler: , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Şubat 2011

Konu hakkında yorumunuzu yazın


2011 Gelin İç Çamaşır Modelleri (1 Yorum)