2013 Tost Saç Modeli Yapımı ve Resimleri

yorumsuz
2 views

Sürekli aynı tarzda modelleri yapmaktan sıkıldıysanız, 2013 yılıyla birlikte moda olan yeni saç modeli tost saçlar..

80′li yılların en popüler saç şekillendiricisi tost saçlar, bu yıl tekrardan moda dünyasına adım attı. Özellikle markaların defilelerinde sıkça karşımıza çıkan tost saçlar, 2013 yılında farklı olmayı seçen bayanların favorisi olacak gibi gözüküyor.

Modernleşen Tost Saçlar!

Tost saç modelleri, bu sezon hiç olmadığı kadar moda! Bir döneme imzasını atmış tost saçlar, modernleşerek yeniden hayatımıza girdiler. Farklı görüntüsü ve kolay yapımı sayesinde, özellikle düz saç modellerine sahip kişilerin kurtarıcısı oldu.

Tost saçlar saçların tamamı üzerinde hakimiyetini kaybettikleri dönemlerde bile, kahkül modelleri üzerinde kullanılıyordu. Aslında moda dünyasından hiçbir zaman elini çekmeyen tost saç modelleri, 2013 moda trendleriyle yeniden hayat buldu.

Düz saç modellerine sahip bayanlar, tost saçlarını tepeden at kuyruğu yaparak rahatlıkla kullanabilirler. Böylece hem düz görüntüden kurtulabilir hem de tost saçların farklı havasına sahip olabilirler. Ayrıca, tost saç modelleri saçınızı olduğundan daha gür gösterecek, size genç ve masum bir hava katacak!

Tost Saç Modeli Yapımı
Tost saçların yapımı sanılanın aksine oldukça basit. Saç şekillendiricinizle, saçlarınızın üzerinde birkaç dakikada tost görünümü kazandırabilirsiniz. Daha sonra dilerseniz toplu, dilerseniz açık saç modelleriyle kombinleyebilirsiniz.

Eğer düz saç modellerine sahipseniz ya da “Farklı olup, fark edilmek istiyorum” diyorsanız, tost saç modellerinden dilediğinizi seçip, farkınızı ortaya koyabilirsiniz!

İşte merak edilen tost saç modellerinden sizler için seçmiş olduğumuz bazı modeller:


Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2012

Konu hakkında yorumunuzu yazın