2017 Bellona Yatak Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları

yorumsuz
205 views

Her bütçeye uygun model seçenekleri sunan Bellona‘da, yatak odası mobilyasını değiştirmek isteyenler için de farklı ürünler var.

Dekorasyon trendlerini yakından takip eden ve her yıl mobilya koleksiyonlarını bu trendlere göre yenileyen Bellona’nın, 2017 yılında yatak odası dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyenler için en yeni yatak odası takımı modelleri ve fiyatlarını araştırdık. 

Palais yatak odası takımı olarak adlandırılan bu şık takım, 2017 Bellona yatak odası takımı modelleri arasında yer alıyor. Opak beyaz ve ceviz renklerinin hakim olduğu bu takım, yatak odanızın dekorasyonuna farklı bir hava katacak. Bu takımın fiyatı 7765 TL.

Bu takımın ismi ise Oslo. Modern tasarımı ile oldukça şık renklerin hakim olduğu bu yatak odası takımı, hem küçük hem de büyük yatak odaları için iyi bir seçim. Yatak başlığı, kapaklı dolap, tuvalet masası ve tuvalet aynasından oluşan bu takımın fiyatı 4177 TL.

Yenilikçi tasarımı ile yatak odanıza daha yeni ve daha şık bir hava katacak bu Bellona yatak odası takımının adı Lantes. Ceviz tonlarını sıcak renklerle buluşturan bu takımın fiyatı ise 5957 TL.

Özellikle yeni evli çiftlerin ilgisini çeken bu takım, yatak odası mobilyasını değiştirmek ve dekorasyonda daha ferah ve vintage bir hava yaratmak isteyenler için iyi bir seçim. Fiyatı 6638 TL.

Fildişi tonları, ev dekorasyonuna her zaman ayrı bir hava katar. Fildişini, detaylarda kullanılan altın tonları tamamlıyor. Lisbon olarak adlandırılan bu Bellona yatak odası takımı, 7629 TL.

Modern tasarımı ve modern çizgileri ile geleneksel yatak odası dekorasyonunu değiştirmek isteyenlere hitap ediyor. Oldukça yenilikçi bir tasarıma sahip olan Liona yatak odası takımının fiyatı 5466 TL.

2017 Bellona yatak odası takımı modelleri arasında yer alan bu takımın adı Vienza. Kahverengi tonlarıyla tasarlanan bu takım, 4882 TL.


Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın