2017 Çanta Modelleri

yorumsuz
2 views

Yaz sezonunda; hem günlük hayatta hem de plajda çantaya ihtiyaç duyarız. Sıcak havalarda makyaj daha kolay bozulabilir, çantada daha çok malzeme taşımanız gerekebilir.

Aynı şekilde plaja inerken de yanınızda tarak, havlu, yedek tişört taşımanız gerektiğinden, bir de plaj çantasına ihtiyaç duyarsınız. Renkli ve desenli modelleri ile ünlü markaların yeni sezon koleksiyonlarında yer alan birbirinden şık ve güzel çanta modelleri, yazlık stilinizin tamamlayıcısı olacak.

Bu yaz, yine geçen yaz olduğu gibi sırt çantaları revaçta. Accessorize mağazalarında, birbirinden güzel sırt çantaları bulabilirsiniz. Günlük kullanımda ise büyük çantalar, yerini küçük ve çapraz askılı çantalara bırakıyor. Mini çantalar da birkaç sezondur yükselişteydi, bu sezon da hiç bir yere gitmiyor!

Genellikle uzun bir kemer ile birlikte tasarlanan mini çantalar, yeni sezonun öne çıkan çanta modelleri arasında. Hafta sonları için kombini tamamlayıcı mükemmel bir parçaya dönüşüyorlar.

Aksesuarlar da bazen aksesuara ihtiyaç duyar. Bu yaz, çantaları renkli aksesuarlar ile süslemek neredeyse zorunlu hale geliyor! Ponponlar, püsküller ve eğlenceli baskılar ile çantalarınızı yenileyerek 2017 yaz sezonuna uygun bir versiyona dönüştürün.

2017 kış sezonunda moda olan zincirler, ilkbahar-yaz sezonunda da bir yere gitmiyor. Çanta kayışının bir parçası olarak ya da çantayı süsleyen bir detay olarak kullanabileceğiniz zincirler, bu sezon birçok ünlü markanın podyumunda da yer aldı.

Bu sezon 2017 yazlık çanta modelleri arasında geometrik desenler de ön plana çıkıyor. Geometrik desenler, retro çiçekler ve diğer eklektik baskılar birçok tasarımcının yeni sezon koleksiyonunda yerini aldı. Bu trendin en iyi kısmı; onlarla kombinlenen kıyafetlerin de aynı tarzda olması. 2017 yazlık çanta modelleri arasında yer alan daha fazla model için galerimize de göz atabilirsiniz…


Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın