2017 Dantel Elbise Modelleri

yorumsuz
14 views

Dantel elbiseler, parti ve davetlerin vazgeçilmez elbiselerinden.

Romantik havası ile şık ve zarif görünen bu elbiseler, abiye markaların 2017 yaz koleksiyonlarında da yerini alıyor.

Düğünlerden ofis stiline, bu aralıktaki her yerde dantel elbise modellerine yer var! Zarif, şık ve klasik; dantel, elbiseler için klasik bir detay.

Dekoratif bir lüksten modern seksi elbiselere, danteller zamanın testinden her zaman geçen bir moda trendi.

15. yüzyılın sonlarında gelişen dantel kullanımı, daha sonra Avrupa’da ve tüm dünyada popülerlik kazandı. Dantelin sanayileşmesi ile birlikte, kadınlar için toplu olarak üretilebilir ve daha uygun fiyatlı hale geldi.

Son yıllarda podyumda dantel; daha çok kollarda, etek uçlarında ve dekoltelerde kullanılıyor. Artık sadece zarif bir stil ya da klasik bir tasarımda değil, çok daha modern bir trend olarak karşımıza çıkıyor!

Günlük kullanımda da artık daha fazla yer bulan dantel elbiseler, 2017 yazında hem abiye hem de günlük kıyafet koleksiyonlarında karşımıza çıkıyor. Stilinizi, zarif bir elbise ile tamamlamak isterseniz; dilerseniz günlük hayatta, dilerseniz ofis stilinizde dilerseniz de gece dışarı çıkarken birbirinden şık ve güzel dantel elbise modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Romantik ve klasik detayları ile şık ve zarif görünen bu dantel elbise, davetler için tercih edebileceğiniz zarif bir tasarım. Yerlere kadar uzanan bu ince askılı dantelli abiyenin romantik dantelleri, elbiseye daha klasik bir görünüm kazandırıyor.

Danteli stilinizde kullanmak için artık çok daha fazla seçeneğiniz var. Giydiğiniz elbisenin içinde çok fazla klasik ya da romantik görünmek istemiyorsanız, danteli daha kısıtlı tutabilirsiniz. Modern tarzdaki elbiseyi tamamlayan bu dantel detaylar, belden oturan ve etek kısmı kabarık bu abiyeye hoş ve modern bir hava katıyor. Dantel elbise modelleri için daha fazla seçenek arıyorsanız, galerimize göz atabilirsiniz…


Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın