2017 En Güzel Bayan Dövme Modelleri

yorumsuz
8 views

Dövme yaptıran kadınlar artık nadir görülen bir manzara değil. İlk kez yaptırınca devamı da geliyor. Bir çeşit bağımlılık olarak yeni bir dövme arayışına giriyorsunuz. Peki, son dönemde neler moda? Gerçekten etkileyici bir dövme yaptırmak isteyen kadınlar için 2017 en güzel bayan dövme modellerini araştırdık.

Günümüzde, kadınlar için de çok güçlü ve çarpıcı dövmeler var. Bunun en iyi örneği için ünlülere bakabilirsiniz. Son eğilimlerin, bilek içi gibi daha küçük noktalarda olduğunu söyleyebiliriz. Ailenize ya da eşinize adanmış bir dövmeye ne dersiniz?

İsim yazdırırken dikkatli olmanız gereken nokta ise adını dövme yaptıracağınız kişinin hayatınızdan çıkmayacağından, daha sonra bu dövmeyi yaptırdığınıza kesinlikle pişman olmayacağınız kişiyi seçtiğinizden emin olmalısınız.

En Çarpıcı Kadın Dövmeleri

Kadınlar, dövme seçimleri konusunda genellikle anlamlı bir ifade ya da çarpıcı bir slogan tercih ederler. Dikkat çekici bir yazı tipinde yapılmış bir ifade, güzel ve şık görünür ve her kadına uygundur. 2017 en güzel bayan dövme modellerine baktığımızda da çarpıcı sözlere rastlıyoruz.

Elbette, dövme ile ilgili herhangi bir kural yok. Trendler, dövme dünyasının işi değildir. Bugün trend olan bir modelin modası yarın geçebilir. Yine de en trend dövmelerden ilham almak iyi bir fikir. Ayrıca nereye yaptıracağınız ve hangi boyutları tercih edeceğiniz ile ilgili de bir kural yoktur.

Bu konuda rahat davranabilirsiniz. Sevdiğiniz bir figürü ya da ifadeyi seçmek, 5 yıl sonrasında da hala anlamlı olacaktır. En yeni ve en moda bayan dövme modelleri için galerimizdeki modellerden de ilham alabilirsiniz…


Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın