2017 İlkbahar/Yaz Sokak Modası

yorumsuz
3 views

2017 ilkbahar-yaz sezonunda eğlenceli parçaların yanı sıra, stiliyle size ilham verecek sokak modası trendleri ön planda. Paris, New York ve Londra sokaklarından esinlenerek 2017 ilkbahar-yaz sokak modasına dair araştırma yaptık. Dünyaca ünlü moda şehirlerinin sokaklarına baktığımızda, bu sezon fütüristik ve eğlenceli parçaların ön planda olduğunu görüyoruz. Geçtiğimiz sezon görücüye çıkan bu sezonun parçaları, bizi neredeyse uzaya götürdü. Yeni sezonda metalik gümüş desenler, dünya dışı materyaller gibi parlayacak. Bu sezon bir çift ayakkabıda da bir çift kemerde ya da bir pantolonda da model çok önemli değil; önemli olan metalik olması!

Geleneksel olsun ya da olmasın, denim, 2017 ilkbahar/yaz modasının öne çıkan malzemelerinden biri. Nostaljik bir hava yaratan 90’lar modasından ilham alan jean parçalar arasında yer alan kot ceketler, bu sezon sahip olmanız gereken parçalardan.

Kot ceketler, her sezonun vazgeçilmezi. Sokakta sık sık karşımıza çıkan ceketler, bu sezon baskılı ve eğlenceli tasarımları ile dikkat çekiyor. Ünlü model Gigi Hadid’in üzerindeki bu kot cekete benzer bir model bulursanız kesinlikle kaçırmayın.

Bu sezon sokakta iki farklı tarzda parçayı bir araya getirmek çok moda. Klasik ve şık bir tarz yaratan kalem eteği, üzerinde sportif bir gömlek ile kombinlemek iyi bir fikir gibi görünüyor.

Sokak modasında bu sezon çılgın tasarımlar da yerini alıyor. Kendinizi sanki bir moda haftasında gibi hissedeceğiniz bu parçalardan ilham alarak yeni sezonda siz de kendi sokak stilinizi yaratın.

Pop art akımı, bu sezon sokak stilinizi oluşturmakta yardımcı olacak. Hırkalar, tişörtler, elbiseler ve eteklerde kullanacağınız pop art parçalar, şıklığınıza eğlence ve hareket katacak.


Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 7 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın