2017 Kısa Saç Modelleri

yorumsuz
5 views

Kısa saçlarınız varsa, onları muhteşem bir görünüm için kullanmaya ne dersiniz? Yaz aylarında kullanımı rahat ve her zaman modern bir görünüm sağlayan kısa saç modelleri, en tarz ve en modern modelleri ile bu yazımızda!

Pratik bir kullanıma sahip olması, kısa saçların en büyük avantajı. Eğer uzun saçlarınız varsa ve onları kestirmek konusunda tereddütleriniz varsa, hiç düşünmeyin deriz.

Uzun bir saçın bakımı da şekillendirmesi de oldukça zordur. Kısa saçlarınızı ise zamanınız kısıtlı olsa bile yıkayıp çıkabilirsiniz. Şekil alması çok daha kolay ve hızlı olan kısa saçların kullanımı da oldukça kolaydır.

Yeni sezonda, kısa saç modelleri için çok fazla seçeneğiniz olacak. Bob modelleri, asimetrik kesimler, kaküllü kısa saçlar ya da omuz hizasında biten farklı model seçenekleri ile siz de kısa saçlarınız için onlarca farklı model seçeneği bulabilirsiniz. Günlük kullanımın yanı sıra, ofiste ya da bir partide de kısa saçlarınız için farklı model seçenekleri bulabilirsiniz.

Bob Saç Modelleri

Bir dönem oldukça moda olan bob saç kesimi, 2017 kısa saç modelleri arasında da yerini alıyor. Modern ve şık görünümünün yanı sıra kullanımı da oldukça rahat. Bundan 7-8 yıl önce Rihanna da bu modeli kullandıktan kısa bir süre sonra, Bob saç kesimini daha sık görür olduk.

Asimetrik Kısa Saçlar

Kısa saç denince akla ilk gelen model olmasa da, farklı bir tarz yaratmak isteyen kadınlar için asimetrik kesim kısa saçları da öneriyoruz. Bir tarafı uzun bir tarafı kısa ya da önü uzun arkası kısa gibi farklı asimetrik seçenekler sunan bu saçlar, oldukça havalı görünüyor.

Omuz Hizasında Kısa Saçlar

Saçlarını çok kısa kestirmeye cesaret edemeyen kadınların favorisi. Kullanımı rahat, model seçeneği de oldukça fazla.

Pixie Saç Modelleri

Audrey Hepburn gibi bir ikonun saç modelinin modası hiç geçebilir mi? Kadınlar arasında her zaman moda olan pixie saç kesimi, 2017 kısa saç modelleri arasında da yerini alıyor. Yeni sezonda moda olan daha farklı kısa saçlar için galerimize de göz atabilirsiniz…


Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın