2017 Mayo Modası

yorumsuz
6 views

Bikiniler, çok uzun yıllardır plajların hakimi. Ancak bu sezonun trendlerine baktığımızda bikinileri daha az görmeye başlayacağımızı söyleyebiliriz; çünkü şu sıralar tek parça tasarımları ile mayolar ön planda.

Speedo, Nike, Arena, Dolfin gibi atletik markaların yeni koleksiyonlarında da klasik mayo modellerinden daha fazlasını sunuyor.

Ayrıca bu sezon atletik mayoların da yükselişte olduğunu söylemeden geçmeyelim. Spor giyimin ve konforun ön planda olduğu yeni sezonda, plajda da daha konforlu seçimlerin öne çıkacağını söylemek şaşırtıcı olmaz.

Bu sezon iki parçadan oluşan bikiniler hiç bir yere gitmiyor; ama sezonun modasına ayak uydurmak için hem konforlu hem de şık bir mayoyu bavula eklemek şart.

Atletik bir mayo, baskılı mayolar, desenli tasarımlar ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz 2017 mayo modelleri arasında yerini alan tasarımlar, bizi sıcak yaz günleri için heyecanlandırıyor.

Siyah, göğüs dekoltesi ve pencere detayları ile oldukça şık bir görünüme sahip olan bu atletik mayo, bu yaz plajın tozunu attıracak.

 

 

 

2017 plaj koleksiyonlarında yer alan bu siyah model, sizin için fazla koyu renkliyse, 2017 mayo modelleri arasında yer alan diğer modellere de göz atabilirsiniz. Bu sezon, özellikle sportif ve konforlu modeller ön planda.

Derin göğüs dekoltesi ile oldukça cesur bir tasarıma sahip olan bu lacivert mayo, sezonun mayo trendine uyum sağlıyor. İnce askıları ve çapraz bağcıklı tasarımı ile bu lacivert mayo, oldukça şık ve seksi bir tasarıma sahip. 2017 mayo modelleri arasında yer alan daha farklı model seçenekleri için galerimizde yer alan modellere de göz atabilirsiniz…


Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 17 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın