2017 Mezuniyet Gecesi Elbisesi Modelleri

yorumsuz
20 views

Mezuniyet sezonu yaklaştı. Okuldan mezun olurken yaşadığımız diploma heyecanının yanında bir de mezuniyet koşuşturması var.

Akademik kariyer yapmak gibi bir hedefiniz yoksa, muhtemelen hayatınız boyunca bir ya da iki kez mezuniyet heyecanı yaşarsınız.

Dolayısıyla o geceyi unutulmaz kılacak detaylara ihtiyacınız var. Doğru elbise seçimi, o gece tüm bakışların üzerinizde olmasını sağlayabilir. 2017 mezuniyet gecesi elbise modelleri arasında her tarza ve zevke uygun model seçenekleri var.

Sınavlar ve dersler artık bittiğine göre mezuniyet gecesi partisi için elbise alışverişine başlayabilirsiniz. Sürenin kısıtlı olması sizi korkutmasın; tarzınız ve zevkinizi biliyorsanız, 2017 mezuniyet gecesi elbise modelleri arasında seçim yapmak hiç zor olmayacak. Gelin isterseniz bu yıl mezuniyet balolarında hangi tasarımlar öne çıkıyor bir bakalım…

Dantel bir elbise tasarımı, tüm parti ve davetler için kurtarıcı parçalardır. Her ortama uyum sağlayan ve her zaman zarif bir görünüm yaratan bu elbise, kararında göğüs dekoltesi ve sezonun modası midi boyu ile oldukça zarif bir görünüme sahip.

İki parçadan oluşan abiye elbiseler bu sezon çok moda. Çan formdaki eteği ve crop top bluzu ile iki parçadan oluşan bu elbise, abiyeler arasında genç kadınlara en çok hitap eden modellerden biri. Mor tonlarda eteği ve onu tamamlayan açık mavi üstü ile şık bir tasarıma sahip. Göbeği açıkta bırakan detayı ile hem lise hem de üniversite mezuniyetine uygun bir elbise.

Yine iki parçadan oluşan bir başka elbise tasarımı. Pembe rengi ve dökümlü formdaki maksi eteği ile oldukça trend bir görünüme sahip. Etekle aynı renkteki, göbeği açıkta bırakıyor.

Özellikle üniversite mezuniyetine uygun bir model. 2017 mezuniyet gecesi elbisesi modelleri arasında yer alan bu balık formdaki kırmızı abiye, fırfır detaylı üst bölümü ile oldukça dikkat çekici bir görünüme sahip. Ayrıca şu modeller de hoşunuza gidebilir;


Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 17 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın