2017 Pantolon Modası

yorumsuz
1 views

Üzgünüz hanımlar, skinny-jean pantolonlar moda dünyasını bir süreliğine terk ettiler. Onların yerine, daha farklı tarzları ve modelleri ile mağaza vitrinlerinde yerini alan 2017 yaz modasında yerini alan pantolon modellerini araştırdık. Aslında moda uzmanları bizi birkaç yıldır bu konuda uyarıyor; bu sezon skinny jean pantolonlara çıkış yolu göründü. Geçmişten gelen trendler ile bu sezon retro modası, kendini pantolonlarda da gösteriyor. Bu sezon için yeni tasarımlarla gardırobunuzu stoklayın. Peki, bu sezonun en moda pantolon modelleri arasında neler var?

Patchwork Pantolon Modelleri

Şu sıralar modacılar ve blogger’lar arasında oldukça popüler olan patchwork pantolonlar, 2017 ilkbahar-yaz trendleri arasında yerini alıyor. Siz de bu pantolonlardan alırsanız, çok trend bir seçim yapmış olacaksınız. Hangi markayı tercih ettiğiniz fark etmiyor, doğru modeli seçerek şık ve stil sahibi görünün.

Kısa Paça Pantolonlar

Giydiğiniz yüksek topukluları ya da yeni aldığınız spor ayakkabıları göstermenin en iyi yolu, doğru pantolonu tercih etmekten geçiyor. Klasik bir pantolondan daha kısa, yine de uzun sayılabilecek modeller bizim favorimiz. Paçalarda yer alan detaylar, pantolonunuza daha da havalı bir görünüm kazandıracak.

İspanyol Paça Pantolon Modelleri

Moda dünyasında çığır açtılar mı? Bunu söylemek güç ama 70’lerden bu yana sürekli gündemde olduklarını söyleyebiliriz. Doğru parçalar ile hippi bir stili ya da modern bir tarza uyum sağlayan İspanyol paça pantolonları kombinlemenin en iyi yolu, yüksek topuklu ayakkabılardan geçiyor. Böylece bacak boyunu daha uzun ve basenleri olduğundan daha iyi göstermek mümkün oluyor.

Beyaz Pantolonlar

Bahar ve yaz gardırobunun olmazsa olmazlarından biri olan beyaz pantolonlar, aşırı beyazlatılmış tasarımları ile 2017 yazının en trend pantolon modelleri arasında yerini alıyor. Doğru parçalar ile kombinlediğinizde; dilerseniz sokak stilinde, dilerseniz de bir akşam yemeğine giderken kullanabilirsiniz.


Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın