2017 Saç Bantları

yorumsuz
7 views

Saç bantları; yazın favori aksesuarları. Bu sezon podyumdan sokaklara kadar her yerde karşımıza çıkan saç aksesuarları ile tarzınızı tamamlayın! Saçlarınıza biraz renk, biraz da eğlence katacak renk ve desenleri ile dilerseniz şehirde, dilerseniz plajda, dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz saç bantları, yazlık kombinlerinizin tamamlayıcısı olacak. Saç aksesuarları ve bantlar yalnızca çocuklar için değil. Sıradan bir kombini anında renklendiren bir etki yaratan saç bantları, 2017 yazında yine birbirinden farklı renk ve desen seçeneği sunuyor. Modern, klasik ya da pop art stilleri ile bu sezon hem günlük hayatta, hem de parti ve davetlerde kullanabileceğiniz farklı modeller var.

2017 yazında, çiçek desenleri yine çok moda. Her stile ve tarza uyum sağlayan renk ve desenleri ile bu saç bandını bu sezon günlük kombinlerinizi tamamlamak için kullanabilirsiniz. Her zaman düz kullanmaya alıştığınız saçlarınızın görünümünden sıkıldıysanız, onlara farklı bir model vermek yerine, onları renklendirecek detaylardan yardım alın.

Saç bantları denince bu sezon aklınıza klasik modellerin dışında farklı modeller de gelmeli! Parlak renkleri ile bu sezon podyumlarda görmeye başladığımız bu aksesuarları, ruj ya da güneş gözlüğünüz ile tamamlayarak kombininize ışıltı katın.

Bir arkadaşınızın doğum günü partisine mi davetlisiniz? Çok fazla klasik olmak zorunda olmadığınız bir davete katılacaksanız, bu saç bantlarından yardım alabilirsiniz. Saçlara hacim ve ışıltı katan bu aksesuarlar, 2017 yaz sezonunda favori aksesuarınız olacak.

Büyük hatta devasa saç aksesuarları, artık daha popüler! Dolce Gabbana ve Gucci podyumlarında gördüğümüz bu saç bantları, saçlara renkli ve gösterişli bir hava katıyor. Sizi klasiklerin dışına çıkaracak bir aksesuara ihtiyacınız varsa, bu saç aksesuarlarından yardım alabilirsiniz.


Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın