2017 Saç Renkleri

yorumsuz
0 views

Sonbaharın gelmesine az bir zaman kalmış olsa da, 2017’nin bitimine daha uzun bir süre var.

Geçtiğimiz kış sezonunda kendini göstermeye başlayan yeni moda saç renkleri, yıl boyunca kadınların ilgisini çekmeye devam edecek.

2017’de yumuşak bakırlar, zengin kahverengiler, kremsi sarılar ve fırtınalı bir şekilde saç dünyasına girmeye hazırlanan kremsi portakal tonları ön planda. 2017 saç renkleri arasında öne çıkan renkleri bu yazımızda listeledik…

Kumral ve kahve tonları arasında kalan bir karışım. Bu renk; zengin, lüks ve parlak bir görünüme sahip. Koyu bir ton uygulaması ile bronz derinlik kazandırırken, parlaklığını da bakıra yakın tonlardan alıyor.

2017’de daha zengin, daha kırmızı dokunuşlar ile imrenilecek bir renk tonu ortaya çıkıyor. Bu renk, solmuş tarçın adıyla da biliniyor. Eski, klasik kahverengilerin arasına, ıslak kırmızı parlaklıkta bir etki giriyor.

Tereyağı Sarısı

Adını duymak size tuhaf gelebilir ama 2017 saç renkleri arasında tereyağı tonlarında sarılar da yer alıyor.

Sarı saçlara sahip olmak isteyen kadınlar için, her dönem birçok seçenek vardır. Sarının hem gösterişli hem de modern bu tonu, altın rengine de göz kırpıyor. Klasik bir platin sarısından daha farklı olarak, kullanımı daha rahat olan bu sarı tonları, sıcak bir rengi temsil ediyor.

Fındık Kabuğu

Yeni sezonda öne çıkan saç renklerinden biri de fındık kabuğu ve fındık tonları. Korkmayın, sarı tonları hiç bir yere gitmiyor; ancak en yeni versiyonlar karamel tonları ve neredeyse kırmızı tonlarla zenginleşiyor.Işıltılı, sarı uçlar ve diplere doğru koyulaşarak ilerleyen bu saç renkleri, 2017 saç renkleri arasında yer alıyor.

Blorange

Blorange saç trendini muhtemelen duymuşsunuzdur. Instagram’da son dönemde oldukça moda olan bu saç rengi, turuncu ve sarının eğlenceli bir karışımı. Pembe renkli saçlardan biraz farklı. Geçtiğimiz yıl moda olan bu saç renginin daha uzun bir süre bir yerlere gitmeye niyeti yok gibi görünüyor.


Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Temmuz 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın