2017 Yaz Güneş Gözlüğü Modelleri

yorumsuz
6 views

Yeni sezonun trendlerini yansıtan bir güneş gözlüğü satın almak için doğru zaman ne zaman? Yeni bir sezonun başlangıcından daha iyi bir zaman olamaz! 2017 yazının öne çıkan trendlerini araştırdık; hem günlük hayatta hem de ofis stilinizi tamamlamak için tercih edebileceğiniz en yeni güneş gözlüğü modelleri hakkında bir yazı hazırladık…

Mermer Çerçeveler

Bu sezon Michael Kors, Karen Walker ve Christian Siriano defilelerinde mermer çerçeveli güneş gözlüklerine rastladık. Büyük boylardan kelebek modellere kadar her boy gözlükte karşımıza çıkan mermer çerçevelerde yüzünüze uygun olan istediğiniz tasarımı tercih edebilirsiniz.

Çift Telli Güneş Gözlükleri

Çift telli güneş gözlükleri, 2017 yazının öne çıkan güneş gözlüğü modellerinden. Bu sezonun yükselen bu modeli, bu yaz daha çok göreceğimiz bir tasarıma sahip. Ayrıca çift telin kullanılması, gözlük camlarının da daha iyi korunmasını sağlıyor. Geniş bir renk yelpazesi sunan çift telli tasarımlar; bu sezon Armani ve Prada’nın yeni sezon ürünlerinde de karşımıza çıktı.

Kıyafetle Tamamlayın

Güneş gözlüğü cam ve çerçeveleri, artık çok daha geniş bir renk yelpazesi sunuyor. Kıyafetinizle aynı renkte onlarca farklı gözlük arasından birkaç tanesi, bu yaz mutlaka sizde de olsun!

Damla Modeli

Bu klasik güneş gözlüğü modeli, bizi terk etmeyi reddediyor ve her yıl bizimle birlikte olmak konusunda ısrarcı davranmaya devam ediyor. Hem bayanların hem de beylerin favorileri arasında yer alan damla modeli bu sezon; Chanel, Kenzo, Roberto Cavalli gibi markaların defilelerinde de karşımıza çıktı.

Şeffaf Camlı

Bu yaz için şeffaf camlı güneş gözlüklerine ne dersiniz? Güneş gözlükleri her zaman koyu veya renkli camlara sahip olmak zorunda değil. Gucci, Anna Sui, Chanel, Hellessy markalarının yeni sezon koleksiyonlarında da yer alan şeffaf camlı güneş gözlükleri, 2017 yazının en trend modellerinden.


Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın