2017 Yaz Renkleri

yorumsuz
2 views

Mevsim değişiyor; etrafta açan renkli çiçekler, güneşin enerjisi, tatlı rüzgarın getirdiği ılık serinlik derken mağaza vitrinleri de çiçek açıyor. Geride bıraktığımız sonbahar-kış sezonunun koyu renklerini geride bırakırken, yazın sıcaklığı ve enerjisi ile gelen canlı renkler, 2017 yaz renklerine yön veriyor. Gökkuşağının canlandırıcı renkleri ile bu yazın trendlerini araştırdık. Tüm dünyanın dikkatini çeken moda haftalarında da vurgulanan canlı yaz renkleri, bu yaz da bizimle olacak. Beklendiği gibi mavi, sarı ve yeşil bu yaz da bizimle. Bu yaz tatile çıkmak için yoğun bir enerji hissediyorsanız, bavulunuzu toplamadan önce 2017 yaz renklerine göz atmayı ihmal etmeyin…

Kot Mavisi

Bu yaz yine mavinin birçok tonu bizimle olacak. Açık kot rengini bu yaz pantolonlar, şortlar, etekler, ceketler ve aksesuarlar da dahil birçok parçada göreceğiz. Mavinin yumuşak ve rahatlatıcı bir tonu olan kot mavisi bu yaz, hem günlük hayatta hem de gece dışarı çıkarken üzerimizde olacak.

Çuhaçiçeği Sarısı

Canlı renklerle yaza enerji katın! Sarının bu sezon en trend tonu olan çuhaçiçeği sarısı; bu sezon modadan dekorasyona her alanda karşımıza çıkıyor. Yazın en sevilen parçalarında sarının bu canlı tonunu tercih edin. Özellikle bronz teninize çok yakışacak.

Alev Kırmızı-Turuncu Tonları

Bu yaz bronz teninize en çok yakışacak renklerden biri de alev kırmızısı tabanlı turuncu tonları olacak. Kırmızı ve turuncu arasında sıkışmış görünen bu renk, aşkı ve tutkuyu simgeliyor.

Açık Pembe

2017 ilkbahar-yaz renkleri arasında açık pembe tonları da yerini alıyor. Pudra tonlarına yakın pembe, bu sezon her vitrinde karşımıza çıkıyor.

Yeşil

Yeşilin her tonu, bu sezon yine moda olmaya devam ediyor. Sarıya yakın keskin yeşil tonlarından en koyu tonlara kadar bu sezon her yerde yeşil karşımıza çıkıyor. Bu tonlar, 2017’nin rengi olarak da gösteriliyor!


Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın