2018 Kış Modası

yorumsuz
2 views

Biz bu yaz sıcaklarıyla kavrulurken, ünlü markalar da önümüzdeki sezon için yeni kreasyonlarını görücüye çıkardı. 2018 kış modası öne çıkan parçalarını sizler için araştırdık.

Paltolar, kabanlar, botlar, pantolonlar, kürk detaylar, deri ceketler ve sezonun en moda parçaları hangileri?

Siyahtan bordoya, haki yeşilinden hardal rengine, 2018 kış modası ve yeni sezonun öne çıkan renklerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kırmızı, önümüzdeki sezon yine her yerde olacak! Kareli pantolonlar, file çoraplar, kabarık montlar, bileklere kadar uzun paltolar, ponponlar, bilekte biten botlar ve sırt çantaları, 2018 kış modasının öne çıkan parçaları.

Önümüzdeki sezon, dar pantolonlar yine çok moda. Geçtiğimiz kış moda olan İspanyol paçaların yerine geçmeyi başaran dar pantolonlar, 2018 kış modası podyumlarında da sık sık karşımıza çıktı.

Yeni sezonda, koyu renkler ön planda. Lacivert, mor tonları ve hardal rengi, 2018 kışının en moda renkleri olacak. Yüksek bel etekler, uzun, maksi elbiseler ve bilekten uzun botlar da yeni sezonda tercih edebileceğiniz parçalar arasında.

Yeni sezonda, tüylü ve kabarık montların yanı sıra, botlarda da tüylü modeller ön planda. Eteklerin ve elbiselerin ucunu süsleyen tüyler, paltolarda kürk yakalar, önümüzdeki sezon sıkça karşımıza çıkacak.

2018 kış modasında, siyah yine ön planda. Siyahın farklı renklerle buluşmasına, önümüzdeki sezon sıkça karşılaşacağız. Yüksek bel pantolonların yanı sıra; vücudu saran elbiseler, yüksek bel etekler, taytlar ve hem uzun hem de kısa paltolar kullanılacak.

Pastel renkler, 2018 kışının yine en moda renkleri olacak. Grinin en koyu ve en açık tonları önümüzdeki sezon bir arada kullanılacak. Griyi yeni sezonda, en çok bordo ile birlikte görüyoruz.

2018 kış modası trendleri arasında, metalik renkler de yine yerini alıyor. Mavi, yeşil ve grinin simli ve metalik tonları ile de sık sık karşılaşıyoruz. Hem aksesuarlar hem de kıyafetlerde metaliğin gücünü hissediyoruz.


Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın