Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

yorumsuz
2 views

Burçlar dünyasının en korkulan erkeklerinden biri; akrep burcu erkeği. Hakkında söylenen ve düşünülen kötü şeylere rağmen, aslında onlar gerçekten sevdiklerinde en sadık erkeklerinden birine dönüşür.

Kelimenin tam anlamıyla şeytan tüyüne sahip olan bu erkekler, girdikleri her ortamda dikkat çekmeyi başarırlar. 24 Ekim ile 22 Kasım tarihleri arasında dünyaya gelen akrep burcu erkeklerinin aşk hayatı oldukça karmaşık olabilir.

Özellikle 20’li yaşlarda, çok çapkın olduklarını söyleyebiliriz. Yine de, aşklarını da en çok bu yaşlarda yaşarlar. Çok çekici ve anlamlı bakışlara sahip olan akrep erkeklerinin bu özellikleri, onları her ortamda çekici biri yapar.

Akrep burcu erkeği, cinselliğe en düşkün burçlardan biridir. Bunu özellikle sevdikleri kadınla yaptıklarında, aşk hayatları ve cinsel hayatları en üst seviyeye ulaşır. Onlar, o çapkın görüntülerinin altında sadık bir erkeğe sahiptirler. Dayanma güçleri oldukça yüksektir. Sanılanın aksine aldatmaktan çok hoşlanmazlar. Genellikle uzun ilişkiler yaşamayı severler. Bu erkeklerin bir diğer özelliği de, çok kıskanç olmalarıdır. Bazen o kadar kıskanç olurlar ki, sevdikleri insanı bu konuda çileden çıkartabilirler. Kendilerine güvenleri olsa bile, kıskançlık onların içine işlemiştir. Akrep erkekleri ile birlikteyken kendinizi bir kafesin içinde hissedebilirsiniz. Bazı kadınlar bundan çok hoşlansalar da, bazı kadınların oradan kaçarak uzaklaşmasına neden olur.

Akrep burcu erkeği, inanılmaz bir ikna etme yeteneğine sahiptir. Karşısındaki tam aksini düşünse bile, bir şekilde onları ikna etmenin ve kendi istediğinin olmasını sağlamanın bir yolunu bulurlar. Genellikle çok girişken olsalar da; bazen, bu erkekler fazla çekingen de davranabilir. Özellikle hoşlandıkları bir kadın varsa, ona yaklaşırken onlardan beklenenin aksi bir şekilde davranabilirler. Bu erkekler, en çok yengeç, terazi ve oğlak burcu kadınlarıyla anlaşırlar. Son olarak bir hatırlatma yapalım; bu erkekleri kendinize düşman etmeyin. Çünkü aradan yıllar geçse de ne yapıp edip onun intikamını almayı başarabilirler!


Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın