Altın İğne Uygulaması Nedir

yorumsuz
3 views

altin-igneCildin güzelleşmesini sağlamak ve daha sağlıklı bir cilde sahip olmak içi estetikte birçok yöntem kullanılmaktadır. Kimileri ameliyatlı kimileri ise ameliyatsız olan bu yöntemler arasında altın iğne estetikte son dönemlerin popüler ameliyatsız yöntemleri arasında en çok tercih edilendir. Birçok kişi bıçak altına yatmaktan korktuğu için ameliyatsız estetik uygulamalarına daha sıcak bakmaktadır. Altın iğne uygulaması da bu yöntemlerden biridir.

Ameliyatsız şekilde gençleşme vaad eden altın iğne mikro seviyede derinin altına radyo frekans enerjisi uygulamaktadır. İğnelerin altın olması daha iyi iletken olmasını sağlamaktadır. Cildin sıkılaşmasını ve gençleşmesini sağlayan altın iğne tedavisi tek seansta bile farkını gösteriyor. Ciltte oluşan sarkma ve gevşemeler altın iğne ile yok ediliyor ve cilt gençleşiyor
Altın iğne tedavisi gençleştirdiği gibi ciltte bulunan leke gibi sorunların da tedavisinde birebirdir. Cilt üzerinde bir hasara yol açmadan cildin kendini yenilemesini sağlıyor. Radyofrekans enerjisinin oluşturduğu yüksek ısı doğal bir yara iyileşme sürecini başlatıyor. Her mevsim yaptırılması uygun olan altın iğne uygulaması fiyatı ise merkezden merkeze, uzmandan uzmana, ilden ile değişkenlik göstermektedir.


Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 24 Ağustos 2014

Konu hakkında yorumunuzu yazın