Bayan Saç Kesimi Modelleri 2017

yorumsuz
12 views

Yeni sezonu, yeni bir saç kesimi ile karşılamaktan daha iyisi yoktur!

2017 kışındaki en popüler stilleri, yeni sezonda Gatsby bob kesimi gibi yeni trendlerle birleşiyor.

İlham mı arıyorsunuz? O halde bayan saç kesimi modellerinin yer aldığı galerimize bir göz atın…Uzun saçlarınız artık sağlıklı görünmüyor mu? Artık onları yenileme zamanı.

Kısacık saçların yeniden yükselişe geçtiği 2017 yazında, düz saçların yanı sıra kıvırcık saçlar da ön planda.

Saç kesiminde ise özellikle kaküller dikkat çekiyor. Muhteşem dokulu saçlara sahip olmak için bu yaz şekillendiricileri kullanmak yerine, kısa saçlarınızı kurutup evden çıkın! Geride bıraktığımız sezonda, saç stilistleri omuz hizasında ve kaküllü modelleri ön plana çıkardılar. Bu sezon da bu modeller moda olmayı sürdürüyor.

 Kendall Jenner’in küt kesim, omuz hizasında saçları oldukça modern ve trend görünüyor. Ünlü güzelin bu saç kesimi, yeni sezonda farklı bayan saç kesimi modelleri arayanlar için şık bir alternatif sunuyor.

Omuz hizasında saçlar, bu sezon çok moda. Hem sokakta, hem ofiste hem de davetlerde, ortadan ayrılmış küt kesim saçlarınızı, doğal dokusu ile kullanabilirsiniz.

Uzun saçların tahtını sallayalı birkaç sezon olmasına rağmen, hemen her yerde bu saçları görmek mümkün. Saçlarını çok kısa kestirmeye çekinen kadınlar için de iyi bir başlangıç!

Omuz hizasında saçların yanı sıra, bu sezon bob kesim ve kaküllü saçlar da yeniden yükselişe geçiyor.

Bugüne kadar Rihanna gibi ünlü isimlerin de denediği bu saç kesimi, bu yaz rahat ve şık bir kullanım sağlıyor.

Modern, stil sahibi ve şık bir görünüm elde etmek için 2017’nin en moda bayan saç kesimi modelleri için dilerseniz galerimize de göz atabilirsiniz…

 

 


Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın