Beyaz Pantolon Nasıl Giyilir?

yorumsuz
2 views

Yaz geldiğine göre beyaz pantolonları da giymek için artık daha fazla vaktimiz olacak demektir. Beyaz pantolonun en büyük hayranı olmasam da, yaz aylarında hem şortlarda hem kaprilerde hem de pantolonlarda, zaman zaman beyazı tercih etmeyi seviyorum. Bu rengi giymek zor olabilir; fazlalıklarınızı ve iç çamaşırınızı kolayca gösterebilir. Burada doğru vücut tipine uygun pantolonu seçmekte yarar var. Beyaz pantolonunuz varsa ve onu nasıl giyeceğinizi kestiremiyorsanız, bu önerileri dikkate alabilirsiniz…

Gömlek İle

Yüksek topuklu bir ayakkabı ve üzerinde gömlek ile kombin edebilirsiniz. Bu, hem günlük hayata hem de tatile oldukça uygun bir kombin. Gömleği, pantolonun içinde ve belinizde bir kemer detayı ile birlikte kullanarak şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Ceket İle

Altında dolgu topuklu ayakkabılar, üzerinde tişört ve blazer ceket ile kombin edebilirsiniz. Beyaz pantolonu kombinleyecek bir blazer ceket için, tercihinizi lacivertten yana kullanarak daha klasik bir tarz, ya da daha parlak bir renkte ceket ile kombin ederek daha renkli bir tarz yaratabilirsiniz.

Neon Renkler İle

Neon renkleri giymek bazen zor olabilir; ancak doğru kombinlendiklerinde beyaz jean ile birlikte çok hoş göründüklerini söyleyebiliriz. Sarı ya da yeşil neon bir tişört ya da bluz, altında beyaz pantolon ile iyi bir seçim olacak.

Siyah Üst İle

Bazen beyaz bir pantolonu kombin etmenin en iyi yolu, üzerinde siyah bir tişört ya da bluz tercih etmektir. Böylece daha az risk alarak daha şık ve zarif görünmeyi sağlamlaştırabilirsiniz.

Beyaz ile Birlikte

Beyazı beyazla kombinlemek, bazen zor olabilir ama genellikle iyi bir seçimdir. Beyaz bir gömlek ve belde gold renkli bir kemer detayı ile birlikte çok hoş görünecekleri kesin.


Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın