Bol Paça Pantolon Modelleri 2017

yorumsuz
0 views

Bol paça pantolonlar, moda dünyasının klasik parçalarından. Her ne kadar onları herkesin üzerinde göremiyor olsak da, doğru parça doğru bir vücut ile buluştuğunda bağımlısı olacaksınız. Düşündüğünüzden daha kurtarıcı bir parça olan bol paça pantolonlar, ünlü yıldızların da favori parçalarından. Yılın dilediğiniz zamanı kullanabileceğiniz, farklı üst ve ayakkabılar ile kombin edebileceğiniz bu pantolonlar, sizi öne çıkaracak bir sihre sahip.

Bol paça pantolon alışverişi yaparken kilit nokta, bel ve kalçanızı orantılayan modeli bulmaktır. Bu pantolonun içinde, vücudunuza gururla bakmak için bel çizginizi iyi tanımalısınız. Seçimleriniz konusunda dikkatli olun; çünkü yanlış bir seçim sizi olduğunuzdan daha geniş ve belinizi daha kalın gösterebilir. Vücudunuzu saran bir pantolon sizde büyük bir fark yaratmaz, ancak bol paça pantolonları sıradan bir gömlek ile kombinleseniz bile, tüm dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Peki, bu pantolonları nerede nasıl kullanmak gerekiyor?

Alışverişte

Bol paça pantolonlar, alışveriş yaparken harika bir arkadaştır. Yeni kıyafetler denerken üst üste giyinmekle mücadele etmeyeceksiniz. Rahat bir gömlekle kombinleyin ve gardırobunuzu yenilerken süper rahat hissedin. Alışverişe mola vermeye karar verirseniz kıyafetiniz her yere uyum sağladığından, öğle yemeği için en güzel restorana gidebilirsiniz!

Akşam Yemeği

Şık bir akşam yemeğine gitmeniz gerekiyorsa ve elbise gününüzde değilseniz, bol paça pantolonlar mükemmel bir çözümdür. Bu tarz şık ve rahat pantolonlar, randevuda olduğunuz bir akşam yemeğindeyken çok rahat görünebilir. Bol paça, baskılı bir pantolon seçerseniz ve bunları V yakalı bluz ile kombinlerseniz, dikkatleri size çevirecek bir seçim yapmış olursunuz.

Davetler

İster kendi doğum günü partiniz, isterseniz de bir arkadaşınızın nişan daveti olsun, bol paça pantolonlar tüm davetler için uygun bir seçimdir. Kadınların büyük bir bölümü davetler için elbise tercih ettiklerinden, kimseyle pişti olma şansınız da olmayacak. Bir davet için uygun bir pantolon arıyorsanız, alışveriş yaparken daha geniş bacaklı olanları tercih etmelisiniz.


Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın