Büyük Göğüse Sahip Olmak Hayal Değil

yorumsuz
3 views

Star Bust Göğüs Bakım Kremi, seçkin kimya laboratuvarlarında nano teknoloji ile üretilen doğal, yan etkisi olmadan göğüs büyütmeye, hacimlendirmeye, pürüzsüz ve daha dolgun göğüs yapılandırılmasına yardım eden özel bir üründür.

Sık sık kilo alıp vermeler de göğüslerde meydana gelen hacimsel değişimler cildin esnekliğini olumsuz yönde etkiler ve buda göğüslerin sarkmasında önemli bir rol oynayabilir. Bazı durumlarda sarkmalar küçük yağlarda da meydana gelebilir. Bu göğsü taşıyan bağların zayıflamasından meydana gelmiş olabilir.dolaşım ve savunma sistemi üzerinde de etkilidir. Star bust göğüs kremi aynı zamanda bu bağların güçlenmesine de yarar sağlar.

Menapoz dönemi kadınların en sıkıntılı olduğu dönemdir, bu dönemlerde göğüslerde en büyük değişikliklerden nasibini alırlar, bu dönemde göğüsler büyük deformasyonlara uğrarlar. Star bust Göğüs Kremi menapoz dönemlerinde oluşan deformasyonlarıda en aza indirmek üzere formüle edilmiştir. Star Bust Göğüs Kremi zengin nemlendiriciler ve onarıcılar içerdiğinden her türlü çatlaklara da uygulanabilir. Özellikle meme başında oluşan veya oluşabilecek çatlakları da önlemeye yardımcı olur.

Nano teknoloji aktif maddeleri atomik ve moleküler seviyede en iyi ve etkin biçimde, kullanılan yüzeye geçirebilen en yeni ve en gelişmiş teknolojidir.

Türkiye’de ilk defa Nano Teknoloji kozmetik alanında da uygulanmaya başladı ve ilk kez STAR BUST KREM’de uygulandı. Kozmetik ve ilaçlarda etkin bileşikler için ana amaç maddelerin etkinliğini kaybetmeden etki bölgesine ulaşmaktır ancak pek çok kozmetik madde deriden penatre olmamaktadır(deriden içeriye girmemektir) Star Bust Göğüs kreminin içeriğinde bulunan aktif maddeler de, bu teknoloji sayesinde deriden iyi bir şekilde penatre olur. Kremin hızlı bir şekilde sonuç göstermesi nano teknoloji kullanılarak üretilmesinden kaynaklanmaktadır.

Star Bust Kremin Kullanım Şekli: Star Bust Göğüs Kremini sabah ve akşam olmak üzere nohut büyüklüğündeki kremi göğsünüze iyice emilim sağlayana kadar 3-5 dakika masaj yapınız. En iyi sonucu almak için kremi sürmeden önce ılık ve nemli bir havluyla gözeneklerin kremi daha iyi emmesi için silinmelidir.


Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Temmuz 2010

Konu hakkında yorumunuzu yazın