Cem Yılmaz Lal Dedeoğlu İle Birlikte

yorumsuz
1 views

Sedef Adası gözlerden uzak olmak isteyen ünlülerin yeni kaçamak adresi oldu. Pazar günü adanın konukları arasında Cem Yılmaz, Lal Dedeoğlu, Tarkan ve Meltem Cumbul da vardı. Bu kaçamak, Cem Yılmaz’ın “Onun yeri bende her zaman ayrıdır” dediği eski sevgilisi işletmeci Lal Dedeoğlu’yla ilişkilerine kaldıkları yerden devam ettiklerini de ortaya çıkardı. Geçen hafta Tarkan’ın açıkhava konserini Lal Dedeoğlu’nun kızıyla izleyen Cem Yılmaz, pazar günü de ünlü şarkıcıyla keyifli bir sohbet ortamındaydı. Gruba Meltem Cumbul da eşlik etti.

Tarkan’ın konseri sırasında sahneden “Hastayım bu adama, bulunduğu yere gülmemek ve şarkı sözlerini unutmamak için bakamıyorum” dediği Cem Yılmaz, Lal Dedeoğlu ve Meltem Cumbul’la Rumelihisarı’ndan tekneyle Sedef Adası’na gitti. Gümüşsuyu’nda oturan Meltem Cumbul, önce Tarkan’ın Tarabya sırtlarındaki evine gitti ve otomobilini onun evinin önüne park etti.

‘Özdemiroğlu söylentisi boş çıktı’

Tarkan ile Cumbul, Rumehisarı sahilinde Cem Yılmaz-Lal Dedeoğlu çiftiyle teknede buluştu. Yola çıkan dörtlü, adanın yeni gözde mekânı, eski Başbakan Mesut Yılmaz’ın oğulları Hasan ve Yavuz Yılmaz’ın işlettiği Elio’ya gitti. Tarkan, Yılmaz, Dedeoğlu ve Cumbul mekânda yaklaşık 5 saat kaldıktan sonra evlerine döndü. O sırada tesadüfen mekânda bulunan gazeteci Kenan Erçetingöz’u gören dört ünlü isim tedirgin oldu. Erçetingöz, tanık olduğu görüntülerin ardından kaleme aldığı yazısında “Cem Yılmaz’ın Yaprak Özdemiroğlu’yla birlikte olduğu söylentileri boş çıktı. Çünkü Cem’in yanında eski sevgilisi Lal Dedeoğlu vardı ve çok mutluydular. Cem Yılmaz eski sevgilisine geri dönmüş anlaşılan” cümlelerine yer verdi.

Sercan Kısmet


Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2011

Konu hakkında yorumunuzu yazın