Ceylan Avcı’nın Başarılarla Dolu Sanat Hayatı

yorumsuz
1 views

26 Haziran 1974 yılında dünyaya gözlerini açan Ceylan Avcı, seslendirdiği Türk Halk Müziği ve daha farklı onlarca türdeki şarkılarla tanınmaktadır. Günümüzde halen başarıyla sanatçılık hayatına devam eden sanatçı, bu günkü başarısını müzik sektörüne çocukluk yaşlarında girmesine borçludur. Özellikle 12 yaşındayken çıkarttığı “Seni Sevmeyen Ölsün” adlı albümü sanatçıya birçok şey katmıştır. Bu parça ile birlikte tanınmaya başlayan başarılı sanatçı ayrıca bu albüm sayesinde birçok hayran kitlesine de kavuşmayı başarmıştır. Bunun yanı sıra gelen şöhretle beraber sinema sektörüne de girmiş ve burada da oldukça başarılı işler çıkarmıştır. Sanatçı günümüzde hayranlarını yalnız bırakmamak için yurtiçi ve yurtdışında konserler vermekte ve özel davetlere katılmaktadır. Tüm bunları ise Ceylan Menajeri Ali Kutlar organize etmektedir.

Birçok sanatçı bu sektörde uzun yıllar tutunamamış, tutunanlarında pek çoğu kendisini geliştirememiştir. Çok az sanatçı uzun yıllar boyunca dimdik ayakta kalarak günümüze kadar kendisini geliştirerek gelmiştir. Bu sanatçılardan bir tanesi de Ceylan Avcı’dır. Sanatçı günümüze gelene kadar birçok albüm çıkartmış ve her zaman müzik listelerinde ilk sıralarda yer almayı başarmıştır. Çıkarttığı albümler, seslendirdiği şarkılarla birçok kişinin beğenisini kazanmayı başaran ünlü sanatçı bu başarılarının karşılığı olarak da Kral TV’den ödüller almıştır.

Sevenlerini hiçbir zaman yalnız bırakmayan ve her zaman onlarla bir arada olmayı seçen başarılı sanatçı, hayranları tarafından da oldukça fazla sevilmektedir. Özelliklede sanatçının konserlerine büyük ilgi olmaktadır. Bu da Ceylan’ın başarısını herkese göstermektedir.

Gerek yurtiçinde gerekse de yurtdışındaki konserlerinde hayranlarına müzik ziyafeti sunan başarılı sanatçının tüm konserlerini ise Ceylan Menajer Ali Kutlar düzenlemektedir. İkili uzun yıllar bir arada çalışarak oldukça başarılı işlere imza atmayı başarmışlardır.

http://bukafelos.com/ceylan-menajeri-iletisim/


Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 13 Temmuz 2013

Konu hakkında yorumunuzu yazın