Cilt Ütüleme Nasıl Yapılır

yorumsuz
4 views

ciltGüvenli, dinlenmeye gerek kalmayan, tek seanslık ve yan etkisi bulunmayan cilt ütüleme işlemi, yüz derisinin sıkılaşıp şekil almasını ve yenilenerek daha canlı daha genç görünüm kazanmasını sağlamaktadır. Cilt ütüleme işlemi uygulaması esnasında deri yüzeyi, soğutucu bir sprey ile koruma altına alınırken, deri ve altındaki dokuda bulunan dip kolajen liflere ısı verilmekte ve işlem bu şekilde tamamlanmaktadır. Gelin hep birlikte cilt ütüleme nasıl yapılır daha detaylı öğrenelim.
Cilt ütüleme işleminde amaç mevcut olan kolajenleri sıkıştırıp yeni kolajen üretimi sağlamaktır. Bunun için ise kapasitif radyofrekans teknolojisini kendine özgü bir formda kullanan ThermaCool Cilt ütüleme sistemi tercih edilmekte ve cilt ütüleme işlemi bu sistemle yapılmaktadır. Cilt ütüleme yönteminde kullanılan alet hafifçe deriye temas ederek zararsız CRF enerjisini derinin altına gönderir ve bu işlemle derinin altındaki yapıları ani ir şekilde sıkılaşmaya başlar.
Tamamen zararsız ve güvenli olan cilt ütüleme işlemi uzman doktorlar eşliğinde uygulanacak bölgenin büyüklüğüne göre 20 dakika ile 2 saat arasında uygulanmaktadır. Üstelik az önce de bahsettiğimiz gibi cilt ütüleme işleminde diğer lazer uygulamalarının aksine tek seans yeterlidir. Tek seanslık bu uygulama ilk seans sonrasında hemen etkisini gösterir. iki ya da altı ay sonra ise sıkılaşma ve şekillenme ciddi oranda etkisini göstermeye başlayacak ve zaman geçtikçe de etkisi artacaktır. Eğer kişi seans sayısını uzatmak istiyorsa doktorun önerisine göre bu mümkündür.


Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ağustos 2013

Konu hakkında yorumunuzu yazın