DOMUZ BURCU VE KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ

yorumsuz
3 views

Çin astrolojisinin burçları içinde en cömert ve saygıdeğer olanı domuz burcudur. Domuz burcu insanları diğer insanların davranışlarına ve düşüncelerine saygı gösterirler. Abartılı ve egzotik şeyleri denemeyi severler. Diğer burçlardaki insanlar dostluk ve arkadaşlık ararlar. Domuz burcu insanlarının onlarla neler yapacağını bilemediği birçok arkadaşı olacaktır.

Domuz burcu olan insanlar uyumlu, dost canlısı ve özgülüğüne düşkün olarak tanınırlar. Genelde müziğe karşı yeteneklere sahiptirler ve yaratıcı çabaları ile ünlü bile olabilirler. Kültürlü ve yüksek bir toplumun yaşam tarzını hak ederler ve kesinlikle hayır cevabını kabul etmezler. Yemek, şarap ve seks; bunlar gitmeleri gereken doğrultudaki doğru seçeneklerdir. Zeki insanlardır ancak yanlış anlaşılma eğilimlerine karşı dikkatli olmaları gerekir. Sahtekarlığı ve ikiyüzlülüğü hor görürler. Eğer herhangi bir konuda bir hata yaparlarsa, bunun kendileri için çok kötü bir deneyim olacağını düşünürler. Bu da onları suçluluk ve üzüntü içerisine sokabilir. Olabildiğince duyarlı olma eğilimlerinden kaçınmaları iyi olacaktır yoksa bu geri tepebilir.Astroloji | Burçlar | Tarot
Harika birer sevgilidirler ve sevgililerini bütün kaidelerin üzerinde tutarlar. İlişkilerini olduğu gibi değil de karşısındaki insanın görmek istediği gibi görürler. Ufak şeyler domuz burcundaki insanları heyecanlandırabilir. Bir çiçek, hediye yada başkalarından gelecek olan nazikçe davranışlar gibi.. Ayrıca yemek yapmayı severler ve yemek yapma konusunda oldukça başarılıdırlar. Sıcak kalpleri ve aile sevgileri onları mükemmel bir eş yapmakta yeterlidir. Onlar her zaman aşık oldukları insanı tüm kalpleriyle severler. Bu özelliklerinden dolayı aşk hayatlarında genellikle belirli tipteki kişilerle beraber olurlar.

SPONSOR: Online film izle


Etiketler: , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Kasım 2010

Konu hakkında yorumunuzu yazın