Elma Sirkesi Varise İyi Gelirmi

yorumsuz
1 views

elmasirkesiVaris şikayetleri ile karşı karşıya olanların merak ettiği elma sirkesi varise iyi gelir mi sorusunun yanıtını bizlere en doğru şekilde verecek olanlar uzman hekimler olduğu için bu soruyu onlara yönelttik. Varis sorunu olanların elma sirkesiyle bu dertlerine derman olup olmayacakları hakkında uzman doktorların yapmış oldukları açıklamaları sizlerle paylaşıyoruz. Kulaktan kulağa dolaşan bu bilginin ne denli doğru olduğunu gelin uzmanlarımızın açıklamalarından öğrenelim ve varisler için elma sirkesi kullanıp kullanmayacağımıza karar verelim.

Elma sirkesinin pek çok soruna yararı dokunduğu bilinmekte ve bu yararlar arasında varise de iyi gelmesi yer almaktadır. Elma sirkesi varise iyi gelmektedir, ancak varis için kesin bir çözüm değildir. Yalnızca varis şikayetlerini azaltır ve ancak hastanın tamamen varisten kurtulmasına yardımcı olamaz. Dayanılmaz varis ağrıları ve varis damarlarında kan dolaşımının zorluğu gibi şikayetler elma sirkesi ile en aza indirilebilmektedir. Varis şikayetiniz varsa yaşadığınız bu sorunları hafifletmek için elma sirkesinden faydalanabilirsiniz.

Uzmanlar varis şikayetlerini ve varis sorunun ortanda kalkması için elma sirkesi ile varis çorabının kombine olarak kullanılmasını tavsiye etmekteler. Varis çorabı ve elma sirkesi bir arada kullanıldığı zaman varis sorununda kalıcı bir rahatlama etkisi yaratacaktır. Elma sirkesini varis tedavisi için kullanmak oldukça basittir. Yapmanız gerekenler, önce temiz steril bir bez veya ev havlusunu elma sirkesine batırmak ve biraz havluyu sıkmak. Daha sonra varisli damarların olduğu kısımlara havluyu sarıp bir saat bekletmek. Son olarak ise varis çorabı giymektir.


Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ağustos 2013

Konu hakkında yorumunuzu yazın