Erkeklerin Kadınlardan Beklentileri Nelerdir?

yorumsuz
2 views

Hayatta çok anlamlı, çok güzel, güçlü ve etkili olabilen küçük şeyler vardır. İkili ilişkilerde, yapacağınız küçük bir şey, partnerinizi çok mutlu etmenizi ve sizin hakkınızda daha doğru kararlar verdiğinden emin olmasını sağlayabilir. Biz kadınlar, erkeklerden bir hayli farklıyız. Bu da, onları bizim gözümüzde daha da anlaşılmaz ve karmaşık yapıyor. Peki, bu erkekler bizden ne bekliyor? Nasıl davranmamız, ne yapmamız gerekiyor? Erkeklerin kadınlardan beklentileri nelerdir?

Sabahları Günaydın Mesajı Atın

İster inanın, ister inanmayın, bir erkek kız arkadaşını seviyorsa sabahları ilk görmek istediği şey sizden gelecek bir günaydın mesajıdır. Sabah sizi yanında görmekten daha çok hoşlanır ancak şuan bu mümkün değilse, ona yanında olduğunuzu hatırlatmak için güne sizin mesajınızla başlamasını sağlayabilirsiniz.

Küçük Hediyelerle Mutlu Edin

Bu kuralın yalnızca erkekler için olduğunu kim söyledi? Erkekler de kız arkadaşlarından küçük sürprizler bekler. Ona küçük bir hediye verdiğinizde, her an aklınızın onda olduğu mesajını vermiş olursunuz. Bu bazen bir tişört, bazen bir meyve tabağı bazen de çikolatalı barı olabilir. Seveceğine inandığınız bir şeyi ona vermekten çekinmeyin.

Onu Gerçekten Görün

Ona sadece bakmanız yeterli olmayabilir, onu gerçekten gördüğünüzü hissettirin. Esprilerine gülün, sorunlarını öğrenin, yanında olduğunuzu hissettirin. Gerçekten onun hayatının bir parçası olmalısınız ve bunu da ona göstermekten çekinmeyin.

Ona İnanın

En büyük destekçisi, en büyük hayranı, ona en çok inanan siz olun. Kendisine inandığından daha çok inanın. Özellikle üstesinden gelmekten şüphelendiği şeyler olduğunda, ona yanında olduğunuzu hissettirmekten çekinmeyin.

Sürprizlerine Karşı Heyecanlı Görünün

Sizi mutlu görmek istiyor. Gülümseyerek, onunla olmaktan mutlu olduğunuzu gösterin. Size aldığı bir çiçek ya da yaptığı bir jest karşısında heyecanınızı gösterin. Bu, onun çok hoşuna gidecek.


Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın