GELİNLİK SEÇİMİ | ModaveKadinlar.com

yorumsuz
1 views

Moda ve Kadınlar Hazırlık safhasında dérgilérden bir çok modellere bakmış ve aralarında beğendiklerinizi işaretlemişsinizdir. Şunu unutmayın beğenilen modeller vücut tipinize uygunmu ? Gelinliği almadan önce moda uzmanınızın görüşlerine mutlaka kulak verin öncelikle , karnınızdaki fazla kiloların, basen kısmınızın büyüklüğü, ince olmayan beliniz, yada çok uzun olmayan boyunuzun, bunlar dert değil ve dünyanın sonu da değil. Moda uzmanınız küçük moda hileleri ile olduğunuzdan daha zayıf, zarif ve uzun gözükebilirsiniz. Sizin vücut tipiniz hangisine uygun bunu bir inceleyelim..
Uzun gelinler boylu kadınlar tüm zarafetini gözler önüne serer.Uzun boylulara étek boyları çok kısa olmadığı sürece her türlü model çok yakışır Etek kısmında yaratacağınız hacim dökümlü kumaş seçimi ile dilediğiniz kadar boyunu uzun tutabilirsiniz. Uzun boylularda etek geniş ve zengin tutulmalıdır.
Kısa Gelinler Kat kat ve kabarık etek modellerinden... kaçının uzun gelinlik fikrinden vazgeçin korsajlı dar modeller tam size göre belinizi sararak bédeninize oturacak. Topuklu ayakkabı takviyesi ile istenen görüntüye kavuşacaksınız.
İnce belli iseniz eteğinizi kabartın arkası zenginleştirilerek uzayan bir model olmalı,Dikkat edin kabarıklık üst kısımlara yayılmasın. Büyük göğüslüler yaka kısmınız açık olmalı çok fazla göze çarpmadan gögüslerinizin güzelliğini vurgulamak istiyorsanız v dekolteli yada degajeli bir yaka ile gelinliğinizin eteğini zengin tutarak dikkatleri etek kısmına çekecektir veya bel kısmı bol bir model göğüslerinizin büyük görünmesine engel olacaktır.
Kısa boyunlu gelinler Saçlarınızın topuz şeklinde olması, gelinliğiniz boynunuzu kapatmaması çok önemli bir detaydır.
Uzun boyunlu bayanlar sırtı açıkta bırakıp omuzdan askılı modelleri tercihedebilirsiniz.
Hamileler için Günümüz şartlarında hamile adayların gelinlik giymesi önemsenmiyor. Hamileliginizi gizlemek için fazla çaba sarf etmeyin şifon tül gibi hafif ve dökümlü kumaşlara yönelin. Topluysanız bedeni oturtulmuş etek geniş, omuzu açıkta bırakan ince askı ile tutturulan korsajlı yarı uzunluktaki kollar daha ince ve uzun gösterir..

online film

online film

online film

online film


Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Haziran 2009

Konu hakkında yorumunuzu yazın