Göz Çevresi Kırışıklıkları Nasıl Tedavi Edilir

yorumsuz
4 views

goz-alti-kirisiklari-nasil-giderilirPek çok bayanın korkulu rüyası olan göz çevresi kırışıklıkları belirginleşmeden önlem almak daha genç görünmenizi sağlayacaktır. Gözaltı kırışıklıklarının ortaya çıkmasını önlemek için uzmanların önerilerine kulak vererek kırışıklık oluşumunu önceden ortadan kaldırabilirsiniz. Yaşlılığın ilk belirtileri göz çevresinde husule gelen kırışıklıklardır. Genellikle otuzlu yaşlara girildikten sonra göz çevresi bakımı yapmamak, kırışıklıkları giderek belirginleşmesini sağlar.

Stres, güneş ışınları, makyaj ve daha pek çok şey gözaltı kırışıklıklarının erken yaşlarda ortaya çıkmasını tetiklemektedir. Gözaltı çevresindeki kırışıklıkları gidermek için haftada en az bir kere düzenli olarak göz çevresine masaj yapabilirsiniz. Düzenli uyku uyuyarak,sağlıklı beslenerek gün içinde birkaç defa yüzü soğuk su ile yıkayarak gözaltı kırışıklıkların daha geç dönemde ortaya çıkmasına yardımcı olur. Cildinizin gergin, gözeneklerin küçük kalmasını sağlamak için alkol ve sigara kullanımından da uzak durmakta fayda var.

Bir önceki Kışın saç bakımı nasıl yapılır? başlıklı konumuzda kış aylarında saç bakımı nasıl olmalı hakkında bilgiler sunulmuştu.

Bakılanlar: göz altı kırışıklarını önlemek için ne yapmalıyız, www kırışıklıkları giderme com tr, Goz altı kırışıkları gıdermek ıcın duzenlı bır sekılde ne yapmak lazım, goz alti kirisikligi giderme masajlari, göz altı kırışıklıkları nasıl yok edilir


Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 1 Mart 2014

Konu hakkında yorumunuzu yazın