Güçlü ve Bakımlı Saçların Formülü

yorumsuz
2 views

Eski Milli Futbolcu Hakan Ünsal ve Eczacı Ersan Ercan tarafından üzerinde 2 yıl AR-GE çalışması yapıldıktan sonra, ERC Bitkisel Kozmetik Laboratuarları tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen yüzde 100 bitkisel saç bakım ürünü HC HERBAL HAİR CARE COMPLEX büyük ilgi görüyor.

Günümüz insanının en büyük sorunlarından bir olan saç problemleri üzerine geliştirilen, tamamen bitkilerden oluşan ve hiçbir yan etkisi olmayan HC’nin; saç dökülmesi, kepek, kabuklanma, kırılma ve hızlı saç uzaması gibi sorunlarda birkaç kullanımda etkisini gösterdiği, düzenli kullanımda son derece olumlu bir sonuç sağlandığı vurgulanıyor.

İçeriğinde 19 farklı bitki-vitamin ve mineral karışımından oluşan HC HERBAL HAİR CARE COMPLEX, özellikle saçlarının uzamamasından şikayetçi bayanlar tarafından da uzun zamandır tercih edilmektedir..

Ürünün sahibi ve ERC şirketinin kurucusu Eczacı Ersan Ercan ise, ürün ve gelişen süreç hakkında yaptığı açıklamada, “2 yıldır yoğun bir şekilde üzerinde çalıştığımız bu yeni formülün, müşterilerimizin olağanüstü beğenisiyle karşılanmasından büyük bir gurur ve mutluluk duymaktayız. İçerisinde kimyasal, sentetik ve boyar bir madde bulunmaması nedeniyle hiçbir yan etkisi olmayan ürünümüz, son yıllarda çevresel faktörler ve stres nedeniyle fazlasıyla artan saç sorunlarında büyük bir alternatif oluşturmuştur.

Bay-bayan tüm yaş gruplarında kullanılan HC’yi; özellikle bitkisel ve doğal bir saç bakımı yapmak, saçlarını hızlı uzatmak ve sağlıklı, dökülmeyen saçlara kavuşmak isteyen herkese tavsiye ediyoruz” dedi.

Erc Kozmetik Güvencesiyle 45 TL gibi ekonomik bir fiyatla satışa sunulan HC’ye www.sacbakim.com internet adresinden ulaşabilir, kapıda ödeme kolaylığı ile güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için
Tel: 0 212 5395906


Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 29 Mart 2010

Konu hakkında yorumunuzu yazın