Her Kadının Gardırobunda Olması Gereken 7 Parça

yorumsuz
0 views

Giyinmek biz kadınlar için neredeyse her zaman güzel ve zevkli olsa da, bazen de kıyafet seçmek, parçaları eşleştirmek bir hayli kafa karıştırıcı ve yorucu olabiliyor. İşte bu gibi durumlarda da imdadımıza, gardırobumuzdaki kurtarıcı parçalar yetişiyor. Peki, bu parçalar hangileri? İşte her kadının gardırobunda olması gereken 7 parça…

1)Skinny Jean’ler

Skinny jean pantolonlar, günlük hayatta sıkça kullandığımız parçalar. Onları kurtarıcı yapan ise çift etkili olabilmeleri. Yani bazen ofis, şık bir akşam yemeği, hatta bir davet için bile kullanılabilir. Üzerinde siyah bir büstiyer ve blazer, siyah bir ceket ile kombin ederek, altında da yüksek topuklu ayakkabılar ile tamamlayıp şık bir akşam yemeği ya da bir partiye katılabilirsiniz.

2) Mini Etek

Özellikle de kot ve yüksek belli olanları gardırobun kurtarıcı parçaları. Lise yılları bittikten sonra etek giymekten bir hayli uzaklaştınız mı? Sizi süper seksi gösterecek bir mini etek, sıcak yaz günlerinde sizi kurtaracak.

3) Deri Ceketler

Havalar tamamen ısınana kadar deri ceketler için hala vaktimiz var. Üzeri süslü bir deri ceket, en sade kombinlerinizi bile hareketlendirmek için yeterli olacak.

4) Kürk

Tabi imitasyon olmalı… Havalar bunaltıcı olana kadar, katıldığınız davetlerde kürk, sade elbisenizi hareketlendirmek için kurtarıcı parça olacak. Kürkünüzü takın ve dirseklerinize düşmesine izin verin.

5) Elastik Bandaj

Elastik bir kumaşın çok yönlü olabileceğini kim bilebilirdi? Göğüs dekolteli bir bluz giydiğinizde ya da sadece bir büstiyer tercih ettiğinizde, boynunuzda kullanacağınız elastik bandajlar, çok hoş bir hava yaratacak.

6) Diz Üstü Çizmeler

Kesinlikle her kadının gardırobunda olmayı hak eden bir parça. Mini bir elbise, şort ya da eteğin altında kusursuz bir görünüm yaratıyorlar.

7) Büstiyer

Büstiyer’ler, “ceketimin düğmesini açık unuttum” derdinden sizi kurtaracak. Her zaman şık bir görünüm yaratacak doğru büstiyeri arıyorsanız, dantel olanları tercih edebilirsiniz.


Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 7 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın