HOROZ BURCU VE KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ

yorumsuz
1 views

Samimi horoz burcu insanları her zaman akıllarındakini açıkça karşılarındaki kişilere söylerler. Konuşmalarında oldukça dürüst davranırlar. Gerek konuşarak gerekse konuşmadan kurdukları iletişimlerde kolayca anlaşılırlar. Alaycı bir mizah anlayışları vardır, yani zekice ve ironik bir şekilde konuşmayı severler. Dışa dönük olmaları ve planlamalardaki yetenekleri sebebiyle yer aldıkları projelerde başarılı olurlar. İşlerinin etkili bir şekilde yaparlar ve detaylara dikkat ederler. Astroloji | Burçlar | Tarot

Kendilerine çok güvenirler ve her türlü duruma hiç çekinmeden girebilirler. Bu da başkaları tarafından ilgi görmelerine sebep olur. İdealist oluşları da başka insanları kendi taraflarına çekmelerini sağlar.

Horoz burcu insanları sadece tartışmacı değildir bu işte çok da iyidir. Bazen birilerinin hata yaptıklarını gördüklerinde bu konunun üstüne gittikçe giderler. Bazı şeyleri çok fazla kurcalamayı severler. Başkalarını sık sık eleştirmeye de bir eğilimleri vardır. Bazı zamanlarda da horozlar oldukça bencil ve dar kafalı olabilirler. İlgi odağı olmayı çok da istemezler hatta ilgi kendilerinde toplandığında başkalarına yönlendirirler. Genellikle duyarsızdırlar.

Horoz burcu ve ilişkiler : Fazla kurcalama ve kavgaya olan eğilimleri sebebiyle ilişkilerinde sorunlar yaşarlar. Bu eğilimlerini kontrol edebildikleri sürece bir sorun olmayacaktır. Giyinişlerine önem verirler, bu da karşı cins tarafından dikkat çekmelerine ve ilgi görmelerine sebep olur. İnsanları sevmeyi de sevmemeyi de çok yoğun yaşarlar. Aradıkları partner gerek yetenekleri gerekse dış görünüşü bakımından saygı duyabilecekleri biridir. İlgi konusunda çok detaycıdırlar. Bu partnerlerini mutlu etmeleri açısından çok iyi olabilir.

SPONSOR: İndirmeden film izle
Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Kasım 2010

Konu hakkında yorumunuzu yazın