Kadife Nasıl Kombinlenir?

yorumsuz
0 views

Kadife, artık yalnızca soğuk havalarda değil, sıcak yaz günlerinde de bizimle. Zarif, akıllı ve sofistike görünümün altın anahtarını elinde tutan kadifeyi yanlış kullandığınızda da ucuz ve değersiz görünme potansiyeline de sahiptir. Doğru giyildiğinde çok tatlı ve güzel göründüğü kesin. Sezonun trendi olarak 2017 ilkbahar-yazında yeniden ortaya çıkan kadifeyi nasıl giyeceğiniz oldukça önemli. Bizi yeniden 70’li yılların modasına geri götüren kadife, soğuk havalar için her zaman iyi bir seçimdir.

 

Kadife modası

Hoş dokular ile bir araya geldiğinde her zaman zengin ve havalı görünen kadifenin dokusu, size modayı işaret ediyor. Kadifeyi düşündüğümüzde genellikle aklımıza klasik bir tarz, sanatçıların sahnede giydiği parçalar geliyor. Ama artık kadifeyi sokaklarda daha sık görmek istiyoruz. Tipik olarak genellikle gece görmeye alıştığımız kadife, artık günlük, sokak stilinde de karşımıza çıkıyor.

Kadife Nasıl Giyilir?

En sofistike ve zengin kıyafetlerden biri olan kadife elbiseler, mücevherlerin tonlarıyla yeni sezonda vitrinlerdeki yerini alıyor. Gösterişli tonları kullanmaktan çekiniyorsanız, daha hafif tonlarda kadife parçalar da bulabilirsiniz. Bu nedenle seçenekleriniz arasına kadifeyi katmak da artık daha kolay. Klasik bir siyah kadife elbise yerine; gül kurusu, bordo, lacivert ve hatta pudra rengini de tercih edebilirsiniz. Bunun yanında zümrüt yeşili, cesur kırmızılar ve tatlı pembe tonları da bu sezon kadifede tercih edebileceğiniz renkler arasında. Bu sezon bu renkleri kullanmaktan çekinmeyin!

Günlük kombinler için kadifeyi tercih etmek kolay gibi görünebilir ancak dikkatli olmakta yarar var. Çünkü erimiş haldeyken bile yanlış kombinlendiğinde oldukça ucuz görünebilir. Doğru seçim için, pürüzsüz bir kadife kullanmayı deneyin. Doğru kumaş, sizi şaşırtıcı derecede zarif ve elegan gösterecek. Kadifeyi kombinlemek için mücevher tonlarında parçalar aramaya başlayın. Siyah günlük kadife elbisenizi, altında zümrüt yeşili ayakkabılar ya da bordo bir çanta ile kombin ederek kullanabilirsiniz.


Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın