Küçük Evlerde Depolama Çözümleri

yorumsuz
5 views

Küçük odaların evinizde daha dağınık bir görünüm yaratması daha kolaydır.

Sınırlı bir alanınız olduğundan; evinizi daha şık ve albenisi daha yüksek bir hale getirmek için daha çok çaba göstermeniz gerekir.

Farklı depolama çözümleri, dar ve küçük mekanların kullanım alanlarını en üst seviyeye çıkarabileceğiniz mükemmel çözümler sunmaktadır.

Klasik bir lavabo yerine yine aynı ebatlarda bir banyo dolabı kullanarak, fazladan depolama ve saklama alanı yaratabilirsiniz. Böylece deterjanlar ve banyo malzemeleriniz açıkta durmayacak, onun yerine banyo dolabının altındaki raflara saklayabileceksiniz.

Eviniz küçükse ve eşyanız çoksa, sizi raflar kurtaracak. Mutfakta, banyoda, yatak odanızda ya da holde kullanacağınız raflarda sepetlere ve kavanozlara yer vererek, fazladan depolama alanı yaratabilirsiniz.

Dolap içleri ve kapı arkalarını iyi değerlendirin. Asılabilen sepetler, küçük evlerde depolama çözümleri sunuyorlar. Böylece banyoda yer bulamayan tuvalet kağıtları, taraklar; mutfakta patates ve soğanları gizlemek için fazladan alanınız olacak.

Holde duran ayakkabılığınız küçükse ve ayakkabılarınız üst üste, dağınık ve karmaşık görünüyorsa, dolap içi çözümleri sunan ekstra raf çözümlerinden yardım alabilirsiniz.

Oturma odanızdaki komodini doğru değerlendirerek, çok daha fazla eşya için yer açabilir ve o dağınık görünümü giderebilirsiniz. Küçük mekanlar için depolama çözümleri sunan sepet ve kutular, düzenli bir dekorasyon yaratmak için ideal.

Koltuklar, artık yeni depolama çözümleri! Altlarında yer alan sandıklar ile birçok ev tekstili ürününe, oyuncaklara ya da çeşitli ev ürünlerine yer açan koltuklarınızı satın alırken, mutlaka altında depolama alanı bulunan ürünler tercih etmelisiniz.

Duvarlar, küçük mekanlarda hayat kurtarır! Kendi ellerinizle bir duvar depolama çözümü oluşturabilirsiniz. Rafların yanı sıra; cam kavanozları bir tahtada buluşturup yatak odanızın ya da banyonun duvarına asarak; kalemler, makyaj fırçaları, pamuklar için yer açabilirsiniz.


Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın