Kuru Ciltler İçin En İyi Nemlendiriciler

yorumsuz
11 views

Kuru ciltler, tüm cilt tipleri arasında, nemlendiriciye en çok ihtiyaç duyan cilt tipidir. Bu yaz, en iyi nemlendirici ile cildinizi her zamankinden daha fazla nemli tutun. Kuru bir cildiniz varsa, birkaç kat nemlendirici uygulamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Sizin için doğru ürünü seçmediğinizde, nemlendirici yüzünüzde birkaç dakika sonra kaybolabilir. Bu da, makyaj yaptıktan sonra günün geri kalanında cildinizde dalgalı bir görünüm oluşmasına neden olabilir. İçerik açısından zengin ve besleyici, yağlı olmayan, kuru ciltler için en iyi nemlendiriciler ile 10 saat sonra boyunca bile pürüzsüz ve nemli cilde sahip olun.

Vichy Aqua Thermal Krem

Yağsız formülü ile kuru ciltler için maksimum performans sunan bu krem, günlük nemlendirici olarak kullanabileceğiniz ideal bir üründür. Uygun fiyat ve yüksek performans oranıyla, tercih edebileceğiniz, kuru cildiniz için doğru bir üründür.

Clinique Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator

Bu hafif ve yağsız formüllü krem, tahriş olmuş kuru ciltleri yenileyen bir formüle sahiptir. Gün boyunca nemli bir cilt vaat eden bu kremin fiyatı 69 TL.

Givenchy Hydra Sparkling Rich Luminescence Krem

Sabahları makyaj yaparken, hafif formüllü ve nemli bir makyaj bazına ihtiyaç duyuyorsanız, bu nemlendirici beklentilerinizi karşılıyor. Bütün gün nemli bir görünüm yaratır. İçerisinde jojoba yağı ve shea yağı özleri bulunmaktadır.

Clarins Hydra-Essentiel Silky Krem

Bu hafif, taze kokulu ve fresh nemlendirici, hafif dokusunu uygulama sırasında da hissettiriyor. Cildin daha parlak ve nemli görünmesine yardımcı oluyor.

Alpha H Liquid Gold Krem

Uyguladıktan sonra 24 saat boyunca nemli bir cilt vaat eden bu krem, onarıcı etkiye sahip. Formülü ile hücrelerin yenilenmesine yardımcı olan bu nemlendirici, özellikle olgun ve problemli ciltler için can kurtarıcı etkiye sahip.


Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın