Londra Sokak Modası 2017

yorumsuz
1 views

Modanın kalbinin attığı bir şehir. İngiliz kadınlarının o soğuk duruşlarını tamamlayan muhteşem stilleri, Londra sokak modasına ilham veriyor. Geçtiğimiz aylarda gerçekleşen Londra Moda Haftası’ndan gözümüze çarpan sokak stillerini derledik…

İngiltere’nin başkenti Londra sokaklarında gezerken bu tarz kombinleri görmeye hazır olun. Siyah bir elbiseniz varsa ve onu farklı bir havaya sokmak isterseniz pembe çanta kullanmak hemen herkesin aklına gelebilecek bir fikir. Onu biraz daha ilgi çekici hale getirmek için ise gol renkli bir topuklu tercih edebilirsiniz.

Bomber ceketler, 2017 ilkbahar-yazında da moda. Londra sokak stillerine baktığımızda da bu tarz ceketlerle karşılaşıyoruz. Hem kullanımı pratik hem de stili havalı bu ceketler, havalar tamamen ısınana kadar daha çok karşımıza çıkacak.

İngiliz kadınlar, farklı olmayı ve dikkat çekmeyi seviyor. Herkesin kendi stili var. Kendi moda yorumlarını yansıtan stilleri ile oraya gidenleri büyülemeyi başarıyorlar. Ponpon detaylı bir çanta, kadife bir ceket ya da uzun sivri burunlu bir ayakkabı, bu sezon onlara hiç de yabancı değil. Ne dersiniz, günlük stilinizi oluştururken Londra sokak modasından ilham almaya değer mi?

80’ler ve 90’lar modası, 2017’de gerçekleşen Londra Moda Haftasında en çok karşımıza çıkan trendlerden biri oldu. Mom jean’ler, açık ayakkabı ile giyilen çoraplar ya da uzun trençkotlar, bu sezon 80’li ve 90’lı yılların etkisi bizi içine çekiyor.

Bu sezonun moda trendleri arasında yer alan denim modası, Londra sokaklarının etkileyici trendlerinden. Baştan aşağı jean parçalar tercih etme fikri kulağa biraz garip geliyor olabilir. Peki, bu kombini beğenmediniz mi?

Yeni sezonda Londra sokak modasına baktığımızda gözümüze çarpan bir diğer detay da üst üste giyinme modasının daha da ileri gitmiş olması. Geride bıraktığımız sezon moda olan tişört ya da uzun kollu body üzerine ince askılı elbise modası, bu sezon daha farklı yorumlarla Londra sokaklarında…


Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 15 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın