Mom Jean Kombinleri

yorumsuz
0 views

 Bir süredir uzaktaydılar, bazen dalga konusu bile oldular; ama şimdi tekrar geri dönüyorlar!

Yüksek bel, hafif yıkanmış görünümlü mom jean modelleri, şu sıralar popülerlik kazanıyor. Geride bıraktığımız 2017 ilkbahar modasına hızlı bir giriş yaparak trend parçalar arasında ilk 10’a girmeyi başaran bu pantolonlar ile ilgili internette yapılan aramalar, geçtiğimiz yaz sezonuna göre iki kattan fazla arttı.

Evinizde annenizin eski pantolonu yoksa üzülmeyin, mağazalar bu sezon bu modellerle dolu. Yeni bir pantolon almanın zamanı geldi diyorsanız, mom jean kombinleri aradığınız pantolonu bulmanız konusunda size fikir verebilir.

Bundan yıllar önce, moda olduğu dönemde “mom jean” adıyla anılmıyordu. 80’lerin sonu ve 90’lı yıllarda moda olan bu pantolonlar, dönemin en moda dizi ve filmlerinde de sıklıkla yer buluyordu. O dönem bu pantolonları giyen kadınlar büyüyüp anne olunca, artık bu pantolonlar da bu isimle anılmaya başladı. 2000’li yılların başından itibaren bir süredir ortalarda gözükmedilerse de, 2017’de yeniden gündeme gelmeyi başardılar. Şimdi moda dünyası ve ünlüler de dahil olmak üzere; sokakta, podyumda ya da televizyonda, hemen her yerde mom jean kombinleri ile karşılaşmak mümkün.

Mom jean ifadesi size eski dönemleri çağrıştırabilir ve kulağa demode gelebilir ama böyle bir kombinle, dünyada modanın kalbinin attığı tüm şehirlerde dolaşabilir, dikkatleri de üzerinize toplayabilirsiniz.

Yüksek bel oluşuyla rahat bir kullanım sağlayan bu pantolonları da kısa paça modasınına uydurun ve paçalarını kıvırarak kullanın. 2017 yaz sezonunda günlük hayatta giyebileceğiniz farklı tarzlar için mom jean kombinleri ile ilgili galerimize de göz atabilirsiniz…


Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Temmuz 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın