New York Girl Shop Haftalık Bakış

yorumsuz
0 views


New York Girl Style ve yoox.com, bizimde yardımımızla ünlüler gibi alışveriş yapabileceğiniz yer, New York Girl Shop’ı sunmaktan gurur duyar.

Astroloji

Burç Yorumları

Moda

Moda

Sayfa ziyaretçilere inanılmaz tasarımcılardan markalı 1,000’den fazla ürünün fırsatını sunar. Yoox ayrıca New York Girl Style’da Noel alışverişini eğlenceli yapan ve seçmekte zorlanan arkadaşlarınızla alışveriş için Playland tatili sunar. Değerli evcil hayvanınıza en güzel hediyeler için şık hayvan kıyafeti ve yatak takımı bölümü bile var.
Bu haftanın Look of the Week’i Selena Gomez’in günlük şık topluluğundan esinlenmiştir.
Gomez omuzlarını gösteren gümüş bir üst ile parlıyor ve ön taraftaki eşsiz düzenlemesi ile ışıltılı aksanını belirtir. Ust giysisi koyu mavi dar paça kotuyla ve sevimli bej rengi önü açık sandaletleriyle eşleşmiştir. Kıyafet, küçük bej rengi bi çanta ve askı olarakta altın rengi bir zincirle tamamlanmıştır. Bu görünüş alışveriş veya güneşte hoplayıp zıplamak için mükemmel!
Benzer bir görünüş için Selena Gomeze benzer stil bulabileceğiniz yeni mağazayı gözden geçirin ve yeni görünüşler için haftaya tekrar bakmayı unutmayın!


Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 28 Şubat 2011

Konu hakkında yorumunuzu yazın