Poyrazköy Kadınlar Plajı Nerede?

yorumsuz
3 views

Sıcak yaz günlerinde İstanbul’un serin sularında serinlemek ve Poyrazköy’ün keyifli sahilinde güneşlenmek isteyen kadınlar için Anadolu Yakası Beykoz’da hizmet veren Poyrazköy kadınlar plajı, piknik alanları ve gün boyu temiz ve durgun bir deniz ile hizmet veriyor.

Sadece kadınlar için, kadınlara özel olarak hizmet veren Poyrazköy kadınlar plajı, tatile gitmek için vakti olmayan, şehirdeyken de denize girip güneşlenmek isteyen kadınlar için rahatça denize girebilecekleri bir ortam yaratıyor. Plaja kendiniz gidebileceğiniz gibi, dilerseniz çeşitli tur şirketleri ile de ulaşabiliyorsunuz. 0 ile 6 yaş aralığındaki çocuklar için giriş ücretsiz. 7 ile 9 yaş aralığındaki çocuklardan ise yarım ücret alınıyor. Tüm personelin kadın olduğu Poyrazköy kadınlar plajı, Beykoz’un serin sularında huzurlu ve keyifli günübirlik bir tatil keyfi yaşatıyor.

Denize girmek için Bodruma ya da Antalya’ya gitmek zorunda değilsiniz. İstanbul’un Anadolu Yakası’nın incisi Beykoz’da denize girmek isterseniz, sadece kadınlara özel olarak hizmet veren bu plajı tercih edebilirsiniz. Her gün 100’ün üzerinde kadının giriş yaptığı Poyrazköy kadınlar plajı, 10 yaşından küçük erkeklere de açık.

Beykoz’da bulunan üç plajdan biri olan Poyrazköy kadınlar plajı, sakin bir ortamda, kalabalıktan uzak ve sadece kadınlarla birlikte eğlenmek isteyeceğiniz bir plaj. Plaja giriş ücreti 5 TL’dir. Onun dışında şezlong ve şemsiye kiralamak için ekstra ücret ödemeniz gerekir.

Eğer arabanız yoksa, yaya ulaşmaya çalışmak yerine, tur şirketlerinin servisleri ile bu plaja ulaşabilirsiniz. Tur arabaları ile gidiş dönüş ücretleri 25 TL ile 40 TL arasında değişiklik gösteriyor. Denize giriş güneşlendikten sonra, arkadaşlarınızla birlikte plajın arka kısmındaki piknik alanlarında yemeğinizi yiyebilirsiniz.


Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın