Pratik Cilt Temizliği

yorumsuz
1 views

Dışardan geldiğinizde ve gece yatağınıza girmeden önce mutlaka makyaj kalıntıları ve yağları temizlenmeli büyük önem taşıyor cilt temizliği. Cildimizin hücleri gece uyuyorken tazelenir. Cildimizi temizlemediğimiz taktirde zararlı etkiler kaçınılmazdır. Cilt matlaşır, canlılığını kaybeder, gözeneklerde kir, yağ ve makyaj birikerek gözenekleri tıkar, sonuçta siyah nokta ve sivilce gibi cilt problemleri görünmeye başlar.

Cildin yaşlanmasını önlemek için cildinizi her gün düzenli olarak temizlemeye ve gün sonunda makyajdan derinlemesine arındırmaya özen göstermek gerekir

Gündelik cilt temizliğinin ardından tonikle cildinizi kalıntılardan arındırmak cilt bakımının en önemli aşamalarından biridir. Düzenli olarak tonikle arınan cilt derinlemesine temizlenir, siyah nokta , akne, sivilce ve cilt pürüzlerinin oluşumu önemli ölçüde engellenir.

Cildi en etkili nemlendirme metodu, derinlemesine temizledikten sonra nemlendirici uygulamaktır. Böylece cildi hem dıştan nemlendirirmiş, hem de cildin yapısında bulunan nemi hapsetmiş olursunuz .

Derinlemesine temizlenmiş cilt nemlendiriciyi daha iyi emer.

Cilt temizleme serisine eklediği Deep Clean Arındırıcı Tonik, Deep Clean Makyaj Temizleme Sütü ve Deep Clean Makyaj Temizleme Mendili ile cilt temizliğine pratik, etkin ve sağlıklı çözümler sunmaya devam etmektedir.

Makyaj Temizleme Sütü ve Makyaj Temizleme Mendili Dermatologlar ve oftalmologlar tarafından test edilmiş olan, ferahlatıcı ve yağsız formülü sayesinde yüz ve göz makyajınızı, hatta suya dayanıklı rimeli bile zorlanmadan ve kalıntı bırakmadan etkili bir biçimde temizler, yağlı his bırakmaz.

Arındırıcı Tonik ferahlatıcı yağsız bir formüldür. Cildi derinlemesine temizlemek ve yağlanmayı kontrol etmek için iki şekilde etki eder.

Salisilik asit gözenekleri derinlemesine nüfuz ederek kir, yağ, makyaj kalıntısını ve gözenekleri tıkayan ölü cilt hücrelerini temizler.
Ciltteki parlamayı azaltmak için cilt yüzeyindeki fazla yağı etkili bir şekilde kontrol eder.

Sonuç olarak cilt sıkılaşır, daha temiz ve sağlıklı bir görünüme kavuşur. Cildinize anında yumuşaklık , serinlik ve ferahlık hissi kazandırır.


Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Eylül 2011

Konu hakkında yorumunuzu yazın