Saç Ekimi Fiyatları 2017

yorumsuz
3 views

Gençlik ya da sağlık gibi, birçok şeyin kıymetini elimizden gidene kadar bilmeyiz. Birçok insan için saç ekimi, şimdikinden daha yoğun saç görünümüne sahip olmaya yardımcı olabilir. Açılan alnınız ya da kellik probleminiz sizi rahatsız ediyorsa, bu uygulama, görüntünüz konusunda kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.

1950’li yıllardan bu yana Amerika’da ve daha sonra dünyada yapılmaya başlanan saç ekimi alanında özellikle son yıllarda büyük bir değişim söz konusu.

Her gün birçok insan, internette saç ekimi için fiyat araştırması yapıyor ya da ekilen saç başına ücreti öğrenmek istiyor; ancak bu sorunun kesin bir cevabını vermek oldukça zordur. Bunun nedeni, özel bir saç ekimi uygulamasının karmaşıklığı ve her hastanın kendine özgü fiziksel özelliklerinin olmasıdır. Ayrıca uygulamayı yapacak uzmanın deneyimi, kurum ve bulunduğunuz şehir gibi birçok faktör de saç ekimi fiyatlarının belirlenmesinde önemli rol oynar.

Fiyatlandırmalar genellikle, birim kıl yani greft ekimi üzerinden yapılır. Bazı merkezlerde birim kıl başına ücret 1€ civarında seyrederken, bazı özel merkezlerde fiyatlar daha da yukarılara çıkabiliyor. Bazen de saç ekimi yapılmadan, seyreklik ve açılma durumlarında saç aşısı yapılabiliyor. Sizin için en uygun yöntemin hangisi olduğunu öğrenmek, saç ekimi gerekli olup olmadığını öğrenmek için, bir saç ekim merkezine ya da saç ekimi yapan bir hastaneye giderek, detaylı bilgi almanız en doğrusu olacaktır.


Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın