Saçları hangi bitkiler daha çabuk uzatıyor?

yorumsuz
0 views

Kadınların sıksık yaşadığı sorunlardan biri olan uzamayan saçların artık güncel çözümlerinden olan bitkiler sayesinde sorun olmaktan çıkmakta. Badem, ceviz, fındık yağı ve çam terebendi kullanılarak hazırlanan bu karışım saçların uzamasında oldukça etkili.

Çam terebenti saç bakımı için oldukça etkili bir yöntemdir. Çam terebenti saç uçlarını ve saç dibini besleyereke koparak dökülmelere engel olur ve saçın uzamasın ayardımcı olur. Çam terebentinin hazırlanışı oldukça basittir. Kullandığınız şampuan şişesinin içine 20 ile 25 damla damlatıldıktan sonra şişe çalkalanır. Böylelikle banyoya her girdiğinizde saçınıza bakım yapmış olursunuz. Ayrı yetten kullanımında ise bir iki damla çam terebentini bir bardak ılık su ile karıştırın ve saça uygulayın. Çam terebentini kullanan kişilerin dikkat etmeleri gereken bir nokta vardır. Bu da bu yağın kesinlikle göze kaçmamasıdır. Bu karışımı kullanacak kişilerin oldukça dikkatli olması gerekmeketedir.

Saçları hangi bitkiler daha çabuk uzatıyor? konusu hakkında sorularınızı ve olumlu yada olumsuz yorumlarınızı alt kısımda yer alan yorum formunu kullanarak bizlere iletebilirsiniz. Unutmayınız ki göndereceğiniz her yorum bizlere daha faydalı paylaşımlar yapmamıza yardımcı olacaktır. Hayırlı, huzurlu ve sağlıklı günler dileriz.


Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 2 Ekim 2011

Konu hakkında yorumunuzu yazın