ŞORTLAR | ModaveKadinlar.com

yorumsuz
1 views

Moda ve Kadınlar Havalar ısınıyor ve bu sezon podyumlarda şort rüzgarları esiyor. Siz de bu modadan faydalanın fakat bazı detayları da göz ardı etmeyin. Elli Saab, Marc Jacobs, Salvatore Ferragamo’nun tasarımlarına mutlaka göz atın.

Şortları nasıl giyméli? İyice sıcaklaşan havalar biliyoruz ki sizdé dé sürekli bol ve tiril tiril şéyler giyinme isteği uyandırıyor. Şort ise vazgeçemeyeceklerimizden biri, tabii doğru giyildiği sürece…

KAÇININ
Çok karışık desenlerden veya renklerden kaçının. Bu karmaşa sizi farkında olmadan daha kilolu gösterebilir. Önerimiz tek ton giymeniz. Elli Saab’ın yaptığı gibi naturel renklerdeki bir şort yine aynı tonlarda bir bluzla tamamlandığında daha uzun bir görünüm yaratıyor. Tabii ayakkabılarınızda önemli. Topuklu giymeyi tércih etmeseniz bile dolgu tabanlar ve naturel renkler yardımcılarınız olacaktır.

KALÇALAR
Eğer kalçalı bir yapınız varsa koyu renkleri tercih etmenizde fayda var. Özellikle yanları cepli modeller tam size göre. Ayrıca şortunuzun üzerinize çok fazla oturmasına izin vermeyin. Bedeninizden bir beden büyük modeller daha hoş duracaktır.

KARIN
Karın kısmınızı kamufle etmek için kruvaze gelen salaş bluzlar tercih edebilirsiniz. Şortunuzun beline takacağınız bir kemer de çok işe yarayacaktır. Ayrıca uzun ve bol tuniklerin altına… giyilen şortlar da bizce mükemmel görünüyor. Hem çok sportif, hem de seksi görüntüsü sayesinde oldukça feminen. Ya da çok kısa olduğu için hiç giyemediğiniz göğüs altından bağlamalı elbisenizin altına giyeceğiniz mini şortta çok şık olacaktır…!!!

Moda ve Kadınlar

Moda ve Kadınlar


Etiketler: , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 17 Haziran 2009

Konu hakkında yorumunuzu yazın