Tüy Azaltıcı Bitkisel Çözümler ve Formüller

yorumsuz
2 views

nane-kuru-tuy-azaltici-tarifi-ve-kullanisiBayanların en önemli sorunlarından biri olan tüy sorununa artık Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu tavsiyeli tüy azaltıcı kür tarifi ile başa çıkabilir ve hatta kurtulabilirsiniz.

Tüylerden kurtulmak için bayanların başvurduğu farklı yollar vardır. Ağda, jilet epilasyon alatleri bunlardan bazılarıdır.

Tüyleri zamanla azaltan ve gittikçe yok eden Adnan Saraçoğlu’nun tavsiye etmiş olduğu özel bitkisel karışımlarla tüylerinizden kurtulabilir ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Tüy azaltıcı nane kürünün tarifi ve uygulanışına gelince;
Nane bitkisinin bayanlardaki tüylenme problemi için oldukça etkili olduğunu ve nanenin tüy azaltıcı faydası olduğunu belirten Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu öncelikle tüylenme nedeninin doktora danışılarak öğrenilmesi gerektiğini söylüyor

Eğer aşırı tüylenme nedeni östrojen hormonu azlığı veya testosteron hormonu fazlalığı ise bu durumda taze nanenin tüy azaltıcı etkisinden faydalanılabilir.

Tüy azaltıcı nane kürü hemen hemen 1 aylık sürede sonuç veriyor ve bu sürecin sonunda yapılacak tahlillerde östrojen hormon miktarının arttığını görmek mümkün oluyor. Tabiki bu da tüy azaltıcı ve tüy inceltici etkilere neden oluyor.

Tüy azaltıcı taze nane kürü
Tüy sorunu olan kadınlar bir ay süresince öğlenleri ve akşamları yemeklerden 10 dakika kadar önce bir tutam taze nane tüketmeliler. Tüy probleminin seyrine göre bu tüy kürünü kullanmaya devam edilebilir.


Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2012

Konu hakkında yorumunuzu yazın