Ünlülerin Gelinlik Modelleri

yorumsuz
10 views

Her yaptıkları olay, her giydikleri çok konuşuluyor. Ünlülerin giydikleri gelinlikler, evlenme planları yapan gelin adayları için ilham verici oluyor.

Özel dikim ya da hazır bir gelinlik ararken, ünlülerin gelinlik modellerine bakarak gelinlik seçeneklerinizi daraltabilirsiniz.

En beğendiniz ünlüler kimler? Onların düğün gününde giydikleri muhteşem gelinlikler, size de fikir verecek. İşte son yıllarda evlenen ünlülerin gelinlik modelleri

Geçtiğimiz yıl dünyaevine giren Kadir Doğulu- Neslihan Atagül çiftinin düğünü çok konuşulmuştu. Güzel oyuncunun düğünde giydiği gelinlik de oldukça zarif ve dikkat çekiciydi. Derin göğüs dekoltesi ve vücudu saran tasarımı ile bu gelinlik, evlenmek isteyen gelin adaylarına fikir veriyor.

Geçtiğimiz yıl dünyaevine giren bir diğer isim de Sinem Kobal. Ünlü Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile dünyaevine giren güzel oyuncunun giydiği gelinlik de sadeliği ile dikkat çekiyordu. Hafif göğüs dekoltesi ve üzerindeki küçük pencereleri ile oldukça zarif bir gelinlik.

Tüm dünya kadınlarının kıskandığı bir isim; Kate Middleton. Evlenirken giydiği gelinlik ile de çok beğenilen Middleton, tercihini göğüs dekolteli, etek kısmı kabarık, üst kısmı dantel işlemeli bir gelinlik tercih etti.

Geçtiğimiz haftalarda boşanan İbrahim Kutluay Demet Şener çiftinin evliliği de olaylı olmuştu. O dönem aniden Demet Akalın’dan ayrılıp Demet Şener’le dünya evine giren Kutluay’ın bu evlilikten iki çocuğu da var. Demet Şener, yıllar önce nikah masasına otururken sade bir gelinlik tercih etti.

Geçtiğimiz yıl en çok konuşulan düğünlerden biri de Tarkan’ınki olmuştu. Ünlü şarkıcı, hayranı Pınar Dilek ile dünyaevine girdi. Pınar Dilek, gelinlik seçiminde vücudu saran, uzun kuyruklu bir gelinlik tercih etti. Ayrıca duvak seçiminde uzun bir duvak tercih etmesi de gelinliğe çok yakıştı.

Beren Saat, geçtiğimiz yıllarda uzun süredir birlikte olduğu Kenan Doğulu ile dünyaevine girdi. Yurtdışında evlenen çiftin düğünü de sadeydi. Gelinlik seçiminde tercihini sade bir tasarımdan yana kullanan güzel oyuncunun seçimi, straplez üst kısmı işlemeli bir gelinlik oldu.


Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın