Victorias Secret Yılbaşı Defilesi

yorumsuz
2 views

Tüm erkekler yılbaşını iple çeker. Özellikle evde oturuyorsanız artık eskisi gibi saat 00.00 olsun dansöz izleyelimin yerine, açalımda Adriana Lima’ya bakalım alışkanlığı geldi. Dünya üzerindeki en etkili kadınları bünyesinde barındıran meşhur iç çamaşırı markası Victoria’s Secret yılbaşı şovu ise tüm yıl beklenen bir olay olarak erkeklerin baş tacı işte böyle oldu.

Az kıyafet, güzel modeller, işte tüm mesele bu!

Bizde AskMen olarak AskMen erkeğine bu özel geceden önce özel bir jest yapalım dedik! Ve yılbaşından önce size Victoria’s Secret 2010-2011 şovunun tüm görüntülerini topladık. bebeğine Ayrıca ekstra olarak bu senenin 130 fotoğraflık galerisi ve bolca Victoria’s Secret haberi var.

Bu sene güzellerimizde fire var baba !

Bu sene Adriana Lima tekrar şova dönerken birçok güzeli ise kaybettik! Hamileler kontenjanında yeralan Miranda Kerr ve Doutzen Kroes, jübilesini yapan Marisa Miller ve Heidi Klum üzüldüğümüz kayıplar arasında.

Saniyesi 500 $

Victoria’s Secret’ın defilesinde 30 dakika podyumda yürüyen Adriana Lima ile Alessandra Ambrosio, 1 milyon dolar aldı

New York’ta düzenlenen Victoria’s Secret defilesinin yankıları sürüyor. 2 milyon dolarlık sutyenle çıktığı defilede “başmelek” unvanını alan Adriana Lima, defilenin en dikkat çeken ismiydi. Podyumda yıldızlaşan bir diğer güzel ise Alessandra Ambrosio oldu. Dünyanın en çok kazanan modelleri arasında gösterilen Brezilyalı güzeller, 30 dakika podyumda arz-ı endam ettikleri defile için 1 milyon dolar ücret aldı. Adriana ve Alessandra Ambrosio’nun en pahalı manken olduğu defilede; Karolina Kurkova, Selita Ebanks ve İsabel Fontana gibi modeller ise yaklaşık 500 bin doların sahibi oldu. Magdalena Frackowiak gibi lolita mankenler ise 50 ile 100 bin dolar arasında değişen ücretlerle Victoria’s Secret’ın muhteşem defilesinde boy gösterdi.Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2011

Konu hakkında yorumunuzu yazın